5 канал

"До купи": до осені ГПУ сформує нове подання щодо радикала Мосійчука

У ГПУ кажуть, що подання проти Мосійчука можуть розширити

До осені ГПУ сформує нове подання про зняття недоторканості з народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука. Про це повідомив журналістам генпрокурор Юрій Луценко, передає "5 канал".

Він пояснив, що нині слідство перевіряє деякі факти, завдяки яким закиди проти нардепа можна буде розширити. Щоправда, про яку саме справу йдеться, Луценко не розповів.

"Для розгляду справи Мосійчука необхідно дотриматися регламенту, який не був дотриманий в залі - таке рішення суду. Але це означає, що ми маємо дотримуватися повної процедури, зокрема такої, що триває і зараз. Але ми досліджуємо інші дії, які можуть бути підґрунтям до розширення подання. Думаю, що за літо ми завершимо цю перевірку", – зазначив Луценко.

Нагадаємо, у жовтні торік Верховний суд України визнав незаконним зняття недоторканності з народного депутата Ігоря Мосійчука, а відповідно, й парламентську постанову щодо притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт депутата.

Довідка: У вересні 2015 року, тодішній генпрокурор Віктор Шокін звинуватив Мосійчука у корупції і навів відеодокази, де Мосійчук за винагороду буцімто обіцяє домовитися про видобуток корисних копалин з екологами та правоохоронцями. 

Попередній матеріал
Розгляд питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Розенблата - трансляція
Наступний матеріал
Щастя, Рубіжне, Лисичанськ: на Луганщині 40 тисяч людей лишились без світла
Loading...