Володимир В'ятрович
Володимир В'ятрович eurosolidarity.org

"Проросійські політичні сили прагнуть переписати історію подій на Майдані у вигідному для агресора контексті" – В'ятрович

  Читайте по-русски
  Також зауважив, що переписана історія матиме негативний вплив на політичну ситуацію в Україні.

  Спроби "п'ятої колони" Кремля нав'язати Україні російські тези про Євромайдан як державний переворот є неприпустимими. Про це заявив народний депутат з фракції "Європейська солідарність" Володимир В'ятрович в кулуарах парламенту.

  "Завтра дуже важливий день, і прикро, що поки що керівництво парламенту не відреагувало на нашу ініціативу. Суть її полягає в тому, щоб скликати позачергову сесію, на якій ухвалити текст заяви парламенту щодо політичної оцінки Революції Гідності. Авторами цього тексту заяви є низка депутатів з різних політичних фракцій, окрім "Опозиційної платформи – За життя", і я один з них", – сказав парламентар.

  Також він наголосив, що зараз в ЗМІ активізовується інформаційна кампанія з дискредитації Революції Гідності і її учасників, тому парламент має чітко заявити про свою однозначну позицію.

  "Вважаю, що зараз вона вкрай важлива, тому що зараз ми є свідками розгортання інформаційної кампанії проти Майдану, публікації про несправжніх Герої Небесної Сотні, що нібито майданівці вбивали невинних міліціонерів", – зазначив В'ятрович.

  Політик звернув увагу на те, що проросійські політичні сили прагнуть переписати історію подій на Майдані у вигідному для агресора контексті.

  "Зареєстрований абсолютно скандальний законопроект Ківою, який полягає в тому, щоб гарантувати соціальний захист для представників правоохоронних органів, які брали участь у подіях на Майдані, зокрема "Беркута". Це все, на жаль, свідчить про чіткий намір деяких політичних сил в Україні зробити розворот щодо Майдану так, як ці події інтерпретує Росія", – сказав народний депутат.

  Також зауважив, що переписана історія матиме негативний вплив на політичну ситуацію в Україні.

  "Для Росії це – вкрай важливо, тому що це абсолютно вписується в її загальну концепцію, що нібито в Україні триває громадянська війна, яка почалася ще з часів Майдану. Нам вкрай важливо зупинити цей розворот, тому що він матиме величезний негативний вплив на внутрішньополітичну і зовнішньополітичну ситуацію", – додав він.

  Як повідомляв 5.UA, Володимир В'ятрович прокоментував масові переслідування волонтерів та військових теперішньою владою.

  Попередній матеріал
  Благодійний концерт з Габріеллою "Вір у диво" до Міжнародного дня рідкісних захворювань
  Наступний матеріал
  Українці не дозволили евакуюватися з собакою – дівчина залишається в Ухані
  Loading...

  Революція Гідності: що стало "червоною лінією" для влади Януковича

  Роковини розстрілів на Майдані: на Алеї Героїв Небесної Сотні провели поминальне богослужіння – включення

  Інший бік Революції Гідності — "Машина часу"

  Шоста річниця розстрілів на Майдані: що хвилює родичів Небесної Сотні та як просуваються справи у судах

  Повернення ексберкутівців до Києва, скорочення Кабміну та "Оскар" – "ІнфоДень"

  "Діячі режиму Януковича хизуються безкарністю": родини Небесної Сотні озвучили вимоги до Зеленського