Розведення військ не відбулося
Розведення військ не відбулося mil.gov.ua

Умови розведення військ і контроль над кордоном – міністр відповів на запитання

  Читайте по-русски
  Розведення має відбутися дзеркально на відстань одного кілометра від лінії зіткнення в обидві сторони

  Міністр оборони Андрій Загороднюк повідомив, що заплановане розведення сил на Донбасі в районі Петрівського і Золотого можливе у разі дотримання режиму припинення вогню упродовж тижня. Про таке йдеться на сайті Міноборони.

  Відповідаючи на запитання журналістів щодо запланованого розведення військ у районі Петрівського і Золотого, Міністр оборони наголосив, що цей процес зможе розпочатися лише коли російсько-окупаційні війська припинять вогонь у згаданих районах та дотримуватимуться режиму тиші упродовж щонайменше семи діб.

  Міністр додав, що після завершення процесу розведення контроль демілітаризованої зони повинна буде забезпечити Національна поліція України. Андрій Загороднюк наголосив, що українські військові відійдуть на відстань, яка дозволить у разі порушення домовленостей російсько-окупаційними військами одразу повернутися назад.

  "Для цього створено усі передумови, розроблено відповідний план з урахуванням саме такої ситуації", – зазначив міністр і додав, що координати місць розведення є у Мінських угодах, їх було нанесено ще 2014 року.

  Своєю чергою, начальник Генштабу – головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак уточнив, що розведення військ має відбутися дзеркально на відстань 1 кілометр від лінії зіткнення в обидві сторони.

  "Нові позиції українських військових будуть там, де вони були у 2016 році, коли вперше відбулося розведення сил у згаданому районі. Підрозділи Збройних Сил України і надалі повністю контролюватимуть ситуацію", – прокоментував Хомчак.

  Нагадаємо, розведення військ у Золотому та Петрівському, заплановане на понеділок, 7 жовтня, не відбулося через обстріли вказаних населених пунктів із боку бойовиків.

  Попередній матеріал
  Дії нової влади можуть призвести до згортання підприємницької діяльності в Україні – Ляпіна
  Наступний матеріал
  На Соборі Елладської церкви розглянуть питання автокефалії ПЦУ: росіяни вже встигли "перекрутити" інформацію
  Loading...

  Після розведення військ у Золотому залишиться українська поліція – Троян

  Час.Підсумки тижня з Анною Мірошниченко – відео

  Активісти влаштували в Станиці Луганській автопробіг проти розведення військ

  "По наростаючій": як противник демонструє свою "готовність" до розведення сил на Луганщині

  "Там уже вільно переміщується "народна міліція ЛНР": Забродський про небезпеку розведення військ

  Ситуація в ООС: ворог відкривав вогонь на ділянках розведення сил під Золотим та Богданівкою