Підпис Закону
Підпис Закону president.gov.ua

Президент підписав закон про спрощення ввезення до України імпортних авто

  Слова "пропуск на митну територію України" замінено словами "митне оформлення", своєю чергою це скасовує необхідність мати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам, який потрібно було пред'являти при ввезенні автомобіля до країни і при держреєстрації

  Президент Петро Порошенко підписав закон про скасування перевірки відповідності транспортних засобів екологічним нормам при їх ввезенні до України. Про це свідчить інформація на сторінці законопроекту №5470-д на сайті Верховної Ради.

  Закон повернуто з підписом голови держави 21 травня. Згідно зі змінами, в ст. 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" слова "пропуск на митну територію України" замінено словами "митне оформлення". Це скасовує необхідність мати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам, який потрібно було пред'являти при ввезенні автомобіля до країни і при держреєстрації. Однак такий сертифікат все одно потрібно надати на внутрішній митниці при митному оформленні автомобіля.

  Закон був ухвалений з урахуванням внесеної головою комітету з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною поправки, якою від необхідності відповідати стандартам звільнені автомобілі швидкої медичної допомоги, спецавтомобілі та пересувні медклініки, що ввозяться до України в якості гуманітарної допомоги.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко підписав закон, який дозволяє місцевій владі встановлювати обмеження продажу алкоголю у визначений час доби.

  Попередній матеріал
  У ДСНС назвали причину отруєння понад 30 школярів у Миколаєві
  Наступний матеріал
  Ухвалений Радою закон про вивізне мито на металобрухт може зміцнити курс гривні – Каленков

  Порошенко відкликав закон щодо громадянства кримчан, які ходили на вибори РФ

  Кредитування малого та середнього бізнесу: Президент підписав закон про Гарантійну угоду між Україною та МБРР

  Президент підписав закон про посилення контролю за державним кордоном

  Президент підписав закон, що дозволяє місцевій владі обмежувати продаж алкоголю

  Меркель поінформувала Порошенка про підсумки нещодавніх переговорів із Путіним

  "Годування монстра": Порошенко пояснив ЄС всю небезпеку "Північного потоку-2"