cpf.az

Президент ПАРЄ Аграмунт готовий залишити посаду, однак за однієї умови – ЗМІ

  27 квітня Педро Аграмунт хоче бути присутнім під час виступу іспанського короля Філіп VI в пленарній залі

  Президент ПАРЄ Педро Аграмунт може офіційно оголосити про свою відставку після завершення візиту короля Іспанії до ПАРЄ, а саму заяву про складання з себе повноважень він подасть 29 травня. Про це повідомляє видання "ЄП". 

  "Президент ПАРЄ готовий залишити свою посаду лише за умови, що йому дозволять лишатися на посаді президента на час виступу 27 квітня іспанського короля Філіп VI в пленарній залі", - зазначається у повідомленні.

  Крім того, повідомляється, що керівники політичних груп пообіцяли виконати таку умову Аграмунта в обмін на його добровільну відставку.

  "Отже, схема відставки буде такою: Аграмунт не буде навіть з'являтися у сесійній залі ані в середу, ані в четвер, ані в п’ятницю, за винятком однієї години, коли він приведе короля до зали та слухатиме його з крісла у президії асамблеї. Далі він проведе короля на батьківщину, а після закриття сесії – прийде на засідання Бюро, щоб офіційно оголосити про відставку", - мовиться у статті.

  Згідно процедури, ще впродовж місяця ця відставка не буде оформлена документально.

  Очікується, що письмову заяву про те, що Аграмунт складає з себе повноваження президента, він принесе з собою на зустріч президентського комітету та Бюро ПАРЄ, заплановану на 29 травня у Празі. А вже на наступній зустрічі Бюро (кінець червня 2017), Асамблея матиме змогу обрати нового президента.

  Як повідомляв 5.UA, депутати ПАРЄ вимагають відставки президента ПАРЄ Педро Аграмунта через його візит до Сирії разом із російською делегацією.

  Нагадаємо, 21 березня 2017 року до Сирії прибула делегація російських депутатів і депутатів ПАРЄ разом з Аграмунтом. Нагадаємо, делегація російських депутатів у ПАРЄ перебуває під санкціями ПАРЄ, які були накладені на неї у квітні 2014 року через анексію Криму.

  Попередній матеріал
  Відповідальність за теракт у Санкт-Петербурзі взяло на себе близьке до "Аль-Каїди" угруповання – ЗМІ
  Наступний матеріал
  "Людей затисло між шматками металу": на Одещині зіткнулись легковик та рейсовий автобус
  Loading...

  Ми не задіюємо наш дипломатичний потенціал повною мірою в ПАРЄ – експерт

  Чи не найграндіозніший скандал за час існування: депутати ПАРЄ вимагають імпічменту Аграмунта

  Президент ПАРЄ "виправдався" за візит до Сирії: "В усьому винуваті російські ЗМІ"