Акція протесту жінок
Акція протесту жінок Наша Ніва

Позицію української влади щодо Білорусі зрозуміти важко – Гедульянов

Читайте по-русски
Україна зобов'язана підтримати білоруський народ, вважає політик

Україна зобов'язана підтримати білоруський народ, вважає Вадим Гедульянов, голова Києво-Святошинської районної ради (2016-2019). Про це він сказав в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

За словами політика, сьогодні важко сказати, що українська влада проявляє зрозумілу позицію щодо ситуації в Білорусі: "Ми почули президента, але все ж таки Україна – це парламентсько президентська держава, і тут хотілось би почути позицію парламенту. Зрозуміло, що зараз там канікули, але вже є зареєстрована постанова (про визнання виборів у Білорусі нелегітимними – ред.) окремих народних депутатів, і цікаво буде побачити, які політичні сили підтримають цю постанову", – заявив він.

"Україна просто зобов'язана підтримати білоруський народ. Ми самі перебували у схожій ситуації не так давно – усі це чудово пам'ятаємо. Відверто скажу, що коли були перші протести в Білорусі, я всю ніч не спав, тому що згадував те, що було не так давно у нас. Те, що там відбувається, просто недопустиме", – сказав Гедульянов.

За його словами, наша країна прекрасно розуміє цю ситуацію, і тому повинна підтримати білорусів максимально: "Україна має залучити абсолютно всі можливі механізми, щоб донести до білоруської влади, що всі проблеми зі своїм народом потрібно вирішувати мирно і в рамках діалогу", – додав він.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський відреагував на силове придушення протестів у Білорусі. 

Попередній матеріал
Кабмін вніс зміни до правил адаптивного карантину та поділу на "зони"
Наступний матеріал
В Україні беруться за таксистів-нелегалів: що пропонує законопроєкт про легалізацію ринку таксі
Loading...