expres.ua

У МЗС Білорусі пояснили голосування проти резолюції ГА ООН щодо Криму

  У Мінську запевняють, що "позиція щодо України не змінилася ні на йоту"

  У МЗС Білорусі пояснили своє голосування в ООН щодо кримської резолюції і заявили, що позиція країни щодо України не змінювалася. Про це повідомляє УНІАН.

  "Позиція Республіки Білорусь щодо України не змінилася ні на йоту. Питання про процедуру розгляду тематики прав людини в ООН лежить зовсім в іншій площині і, за нашим твердим переконанням, не має ніякого відношення до теми територіальної цілісності України", – про це заявив прес-секретар МЗС Білорусі Дмитро Мирончик.

  Він також зазначив, що Білорусь на собі випробувала, "наскільки руйнівний і несправедливий механізм країнових резолюцій, і твердо впевнена, що їх прийняття – це шлях в нікуди".

  "Ця практика, вироблена в роки холодної війни, нав'язується Організації Об'єднаних Націй окремими країнами виключно для просування власних інтересів... Ми завжди відкрито голосуємо проти країнових резолюцій, де б вони не розглядалися – у Женеві або Нью-Йорку. Це – не свідчення підтримки країн, що стають об'єктами резолюцій, а свідчення нашого послідовного неприйняття лицемірних підходів до теми прав людини, які нав'язуються Організації Об'єднаних Націй окремими державами за принципом "я краще знаю, що вам треба робити", – пояснив він.

  Нагадаємо, 16 листопада заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов в ефірі "5 каналу" заявив, що утримання певних країн від голосування за резолюцію ООН щодо Криму, не означає, що Україна втратила їхню підтримку.

  Нагадаємо, раніше Президент Петро Порошенко заявив, що підтримка резолюції ООН щодо Криму, незважаючи на протидію РФ – перемога української дипломатії.

  Попередній матеріал
  У Києві помолилися за мир в Україні та світі: згадали про 26 країн світу
  Наступний матеріал
  Відео: Український літак-велетень "Мрія" встановив новий рекорд

  "Треба думати, як переходити в наступ": Чубаров прокоментував резолюцію ГА ООН щодо Криму

  Порошенко: Підтримка резолюції ООН щодо Криму, незважаючи на протидію РФ – перемога української дипломатії

  Петухов: Утримання певних країн від голосування за резолюцію ООН щодо Криму, не означає, що Україна втратила їхню підтримку

  Місія України в ООН: Генасамблея ухвалила резолюцію щодо Криму - РФ вперше названо державою-окупантом