Чубаров 5 канал

"Треба думати, як переходити в наступ": Чубаров прокоментував резолюцію ГА ООН щодо Криму

Нагадаємо, у Третьому комітеті Генасамблеї ООН ухвалено резолюцію, за якою Росію вперше названо державою-окупантом

Голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров назвав підтримку резолюції ООН щодо Криму кроком вперед у боротьбі з російською агресією. Про це повідомляє "5 канал".

Як наголосив Чубаров, це вперше в офіційних документах ООН РФ називатимуть країною-окупантом. Водночас, це не привід заспокоїтися і припинити боротьбу, наголосив він.

"Дуже суттєва частина країн вчора (15 листопада) уникли голосування, наполягаючи на тому, що це питання, пов'язані з правами людини. Взагалі прийнято в системі ООН розглядати на Раді питання прав людини, які взагалі базуються і розміщуються в Женеві. Це такий спеціальний орган. Це говорить про те, що вплив Росії ще дуже суттєвий, але серед тих, які уникли голосування, немає практично жодної країни, яка б підтримала Росію в її анексії. Це говорить про те, що ми ще тримаємо оборону", – зазначив Чубаров.

"Думати треба, як переходити в наступ. Оця резолюція для нас є такий невеличкий плацдарм", - заявив він.

Нагадаємо, раніше Президент Петро Порошенко заявив, що підтримка резолюції ООН щодо Криму, незважаючи на протидію РФ – перемога української дипломатії.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні місія України в ООН на сторінці у Twitter повідомила, що ГА ООН схвалила резолюцію про права людини в Криму. 73 за, 23 проти. Росія називається державою-окупантом, не визнається анексія.

Попередній матеріал
На Луганщині артилеристи відточували майстерність за допомогою "дуже ефективної пушки"
Наступний матеріал
Експерт: Україна є пріоритетом США – не слід очікувати від Трампа нічого поганого
Loading...

Порошенко: Підтримка резолюції ООН щодо Криму, незважаючи на протидію РФ – перемога української дипломатії

Місія України в ООН: Генасамблея ухвалила резолюцію щодо Криму - РФ вперше названо державою-окупантом

Порошенко: Переконливі результати голосування резолюціï Генасамблеї ООН про права людини в Криму – перемога справедливості