president.gov.ua

Порошенко: Переконливі результати голосування резолюціï Генасамблеї ООН про права людини в Криму – перемога справедливості

  Україна зміцнює міжнародно-правову базу для деокупаціï Криму

  Президент України Петро Порошенко назвав схвалення резолюції комітетом Генасамблеї ООН перемогою справедливості. Як написав він у своєму Twitter, у такий спосіб Україна зміцнює міжнародно-правову базу для деокупаціï Криму.

  А міністр закордонних справ Павло Клімкін написав, що завдяки прийняттю Генасамблеєю ООН резолюції про порушення прав людини в Криму визначення "тимчасова окупація української АРК і м. Севастополь" буде офіційно вживатися в документах ООН.

  5.ua у МЗС прокоментували прийняту в Генасамблеї ООН резолюцію "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)". Речниця МЗС Мар'яна Беца пояснила, що правильно казати "у Третьому комітеті ГА ООН ухвалено резолюцію", тобто це фактично остаточний варіант резолюції, яку ухвалив конкретний комітет Генасамблеї, а через місяць за неї має проголосувати загалом Генасамблея ООН. Тобто фактично це остаточний варіант резолюції, але і правильно його називати проект резолюції, тому що остаточного голосування в Генасамлеї ООН ще не було. Достеменну термінологію можна відстежити у новині на 5.ua.

  Нагадаємо, напередодні комітет Генеральної асамблеї із соціальних, гуманітарних питань та питань культури схвалив проект резолюції, у якому Україна пропонує засудити тимчасову окупацію Криму та встановлення там російської правової системи, а також офіційно визнати Росію країною-окупантом.

  Попередній матеріал
  Вибори президента США: за Клінтон проголосувало на мільйон більше американців, ніж за Трампа
  Наступний матеріал
  Маккейн – Трампу: не можна вірити заявам колишньго агента КДБ, який перетворив свою державу на тиранію

  Місія України в ООН: Генасамблея ухвалила резолюцію щодо Криму - РФ вперше названо державою-окупантом

  "Хочу повернутися в Крим на танку": бійці на передовій діляться планами на майбутнє

  США ввели санкції проти шести "депутатів" Держдуми РФ від Криму

  Гаазький трибунал прирівняв анексію Криму до міжнародного воєнного конфлікту