Прямий
Прямий Телеканал "Прямий"

Порошенко закликав телеканал "Прямий" і надалі зберігати проукраїнський курс

  Читайте по-русски
  Лідер "ЄС" запропонував медійникам "Прямого" розробити Угоду про засади редакційної політики

  П’ятий Президент Петро Порошенко на зустрічі із журналістським колективом "Прямого" закликав і далі зберігати проукраїнський курс.

  Порошенко також запропонував медійникам "Прямого" розробити Угоду про засади редакційної політики – за зразком тієї, яку 18 років тому Порошенко підписав із журналістами "5 каналу".

  "Я тут для того, щоб подякувати всьому журналістському колективу і всім глядачам "Прямого" каналу, бо сьогодні це лідер інформаційного мовлення і тут працюють справжні патріоти. Це проукраїнський, державницький, але не опозиційний канал. Бо ви – проукраїнські журналісти, і ви точно проводите проукраїнську політику. Проводите – і я дуже дякую за це – вже багато років політику протидії російському інформаційному впливу в інформаційному полі України. Це є ваша робота, і те, що ви є лідерами, означає, що вас дивляться і вам довіряють", – наголосив Порошенко.

  "Ми маємо забезпечити захист українськості в інформаційному ефірі країни. Бо крім вас і деяких ваших колег, яким я дуже вдячний, на сьогодні це мало хто робить. На жаль", – констатував Петро Порошенко.

  "Я прошу трудовий колектив, журналістський колектив підготувати документ "Основи редакційної політики" для того, щоб ми узаконили наші стосунки з позиції захисту прав журналістів, захисту свободи слова. Ми маємо продемонструвати відмінність від того, як це роблять інші канали",- зазначив Порошенко.

  Він також подякував колективу "Прямого" за те, що майже 2 роки канал працює в умовах шаленого тиску з боку влади.

  "Майже 2 роки канал перебував і продовжує перебувати під шаленим кримінальним злочинним тиском влади. Це – символ наступу на свободу слова. Всі пам’ятають, коли була інавгурація Зеленського – 20 травня 2019 року. Але не всі знають, коли була порушена перша кримінальна справа – не проти каналів Медведчука – на це їм потрібно було 2 роки. А 19 травня 2019 року перше, що зробив Зеленський на своїй посаді – він дав доручення Трубі знищити "Прямий" канал", – зазначає Петро Порошенко.

  "І ви не здалися, попри тиск, спробу арештів рахунків, обшуки, тиск на журналістів", – зауважив Порошенко.

  Нагадаємо, телеканал "Прямий" змінив власника. Відтепер кінцевим бенефіціаром мовника є фонд "Прайм Ессетс Кепітал" – структура, яка на 100% належить лідеру "Європейської солідарності", п'ятому Президенту Петру Порошенку. 

  Попередній матеріал
  На Донеччині суд дав умовний термін організаторці псевдореферендуму в 2014 році
  Наступний матеріал
  Ворожий снайпер на Донбасі поранив українського захисника (оновлено)
  Loading...

  Петро Порошенко став офіційним власником телеканалу "Прямий"

  "У Феміди пов'язка на очах, а у вас партквиток "слуги" в кишені" – Гончаренко Венедіктовій щодо тиску на телеканал "Прямий"

  Нацрада вирішила позбавити радіо "Прямий FM" ліцензії в шістьох населених пунктах

  Позбавлення ліцензії радіо "Прямий FM": нардеп Гончаренко розповів цікаві подробиці від власних джерел

  "Захисти свободу слова!": під будівлею Нацради з питань ТБ відбулась акція на підтримку телеканалу "Прямий"

  "А що з Медведчук TV?": під Нацрадою зібралась акція на підтримку "Прямого"