фото АПУ

Порошенко розповів, що завадило успішному завершенню АТО у 2014 році

На початковому етапі оборони України влада зіткнулась з суттєвими проблемами через повну руйнацію Збройних Сил

Повному і успішному завершенню антитерористичної операції на сході у 2014 році завадило пряме вторгнення армії РФ на територію України. Про таке заявив Президент України Петро Порошенко на засіданні Воєнного кабінету, передає ТСН

"У форматі АТО було звільнено дві третини окупованого Донбасу. Оскільки кожен з вас брав у цьому безпосередню участь, можемо констатувати, що лише пряме вторгнення підрозділів російської армії стало на заваді повному і успішному завершенню АТО", - відзначив Глава держави.

Він наголосив: "Якби у нас не було регулярних підрозділів російської армії, які перетнули кордони, напали на демотивовану українську армію, сумнівів в ефективності завершення операції у мене немає".

Водночас, Порошенко додав, що на початковому етапі оборони України були суттєві проблеми, пов'язані з повною руйнацією українських Збройних Сил, до чого долав зусиль президент-утікач Віктор Янукович.

"Свідомо знищувалися українські Збройні Сили. Через механізми присутності іноземних агентів, розпродаж війська, деморалізацію, злочинне скорочення, ліквідацію системи забезпечення, ліквідацію системи підготовки кадрів. Сьогодні ми можемо вже про це казати, що у 2014 році зусиллями і попереднього президента, і попередніх міністрів, армія була знищена", - відзначив Глава держави.

Порошенко додає: нині українська армія – одна з найефективніших у Європі, чого вдалося досягти "через 3,5 роки наполегливої роботи, через виділення від 5 до 6 % ВВП на сектор оборони і безпеки".

"Ми можемо констатувати, а навіть не ми, а наші партнери по НАТО констатують, що Україна зараз має одну з найбільш ефективних армій у Європі", - підкреслив Президент.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Скирти заліза та порожнеча": як нині виглядають "Бутівка" та промзона Авдіївки

/
/
/
Промзона Авдіївки
/
Промзона Авдіївки
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Україна поки не досягла домовленості з МВФ щодо Антикорупційного суду та енергетичної реформи – Мінфін
Наступний матеріал
Засідання суду у справі про держзраду Януковича: свідчить Петро Порошенко – відео
Loading...