5 канал

Україна поки не досягла домовленості з МВФ щодо Антикорупційного суду та енергетичної реформи – Мінфін

Робота з МВФ триває і триватиме, запевняє Олександр Данилюк

Протягом 12-16 лютого цього року технічна місія основного кредитора України - Міжнародного валютного фонду - відвідала Київ. Загалом візит був результативним, однак остаточної домовленості щодо створення Антикорупційного суду та енергетичної реформи поки досягти не вдалося. Про таке в ефірі програми "Час. Підсумки дня" на "5 каналі" повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

"Я вважаю, що ця місія, цей візит був результативним", - відзначив очільник Мінфіну.

При цьому, він додав, що представники технічної місії МВФ обговорювали з представниками української влади кілька питань.

"По деяких ми просунулись досить активно. По деяких, наприклад, по Антикорупційному суду, по питанню енергетики, енергетичної реформи - є певний прогрес, але остаточної домовленості не було досягнуто", - повідомив Данилюк.

Водночас, він підкреслив, що робота з МВФ триває і триватиме надалі, для чого уряд спільно з парламентом ухвалить ряд необхідних та потрібних насамперед для України рішень.

"Я сподіваюся, що ми і далі будемо рухатися шляхом реформ, і нас будуть підтримувати наші колеги", - зазначив міністр фінансів.

Повну версію інтерв'ю дивіться у відео: 

Довідково: восени 2015 року МВФ схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на 17,5 млрд доларів. Ми вже отримали чотири транші на 8,7 млрд доларів. Строк програми спливає у березні 2019 року.

Як відомо, у Мінфіні сподіваються, що Україна отримає новий транш МВФ до літа.

Попередній матеріал
Прицільні обстріли ЗСУ: на сході загинув боєць АТО, ще семеро – поранені і травмовані
Наступний матеріал
Порошенко розповів, що завадило успішному завершенню АТО у 2014 році