У Мінфіні розповіли, від чого залежать терміни надання Україні чергового траншу від МВФ

Передумовою отримання чергового траншу МВФ є ухвалення закону про Антикорупційний суд

Терміни надання чергового траншу від МВФ залежать від України. Передумовою надання нового траншу МВФ є ухвалення закону про Антикорупційний суд. Про таке заявив в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" міністр фінансів України Олександр Данилюк.

На запитання ведучої, чи є конкретні терміни перед валютним фондом, Данилюк сказав: "У МВФ завжди проста і зрозуміла позиція. Терміни залежать від України. Бо це є співпраця України і МВФ. Ми звернулися до МВФ, щоб він підтримав наші реформи та економічну ситуацію в складний період. Тому від нас залежить це. Якщо ми будемо затягувати, затягуватиметься і час отримання траншу. Маємо продемонструвати людям, що налаштовані серйозно, а не граємося... Передумовою отримання траншу є ухвалення закону. Не створення самого суду (Антикрупційного – ред.), а ухвалення закону. Якщо закон про Антикорупційний суд не відповідатиме вимогам МВФ, або ці вимоги не буде змінено, черговий транш Україні не нададуть".

Міністр фінансів додав: "Щодо створення Антикорупційного суду, тут ми помилитися не можемо. Тому я розумію позицію МВФ, експертів, розумію і позицію наших експертів, які представляють Україну. Врешті-решт, це має бути спільний результат. І він має забезпечити професійність і незалежність суду... Ще один момент – вчасність, бо якщо ми будемо створювати два роки, то ми за цей час утратимо віру людей у те, що влада справді налаштована на боротьбу з корупцією", – сказав Данилюк.

Що ще розповів міністр фінансів – дивіться у відео:

Попередній матеріал
Данилюк: Людей у ДФС треба змінювати
Наступний матеріал
Гройсман: Україна поки не реалізувала плану зі зростання економіки

МВФ очікує від України невідкладного створення антикорсуду

Міністр фінансів Данилюк позивається до ДФС: що відомо

В Україну прибула експертна група МВФ

У поліції розповіли, як міністр Данилюк опинився в списку боржників

"Час повертати борги": Україна сплатила МВФ більш як $370 мільйонів

"На вітер не розпорошуємо": Гройсман розповів, куди спрямовують кошти від МВФ