Україна - Євросоюз
Україна - Євросоюз Facebook/ Петро Порошенко

Порошенко: Результати саміту "ЄС – Західні Балкани" – це чіткі сигнали готовності Євросоюзу до розвитку

  Читайте по-русски
  Він наголосив, що в цьому марафоні Україна не повинна пасти задніх

  П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" привітав результати саміту "ЄС – Західні Балкани", який відбувся в онлайн-форматі. На своїй сторінці у мережі Facebook Петро Порошенко наголосив, що Саміт дав чіткі сигнали готовності Євросоюзу до подальшого розвитку, і Україна має бути частиною цього процесу.

  "Амбіційні результати онлайн-саміту Євросоюз – Західні Балкани! Тішить і надихає підтвердження європейської перспективи для Західних Балкан та рішення про початок передвступних переговорів з Північною Македонією та Албанією", – написав Порошенко.

  Він зауважив, що це чіткі сигнали готовності ЄС до подальшого розвитку і об'єднання континенту, утвердження спільних демократичних цінностей та протидії складним викликам сьогодення.

  "Вітаю мого друга і справжнього європейського лідера Андрєя Плєнковіча з успішним результатом головування Хорватії в Раді ЄС! Вірю, що в найближче десятиліття всі країни Західних Балкан займуть своє гідне місце в Об'єднаній Європі", – переконаний п'ятий президент.

  Він наголосив, що в цьому марафоні Україна не повинна пасти задніх. Сьогодні як ніколи потрібні цілеспрямована та самовіддана робота, високопрофесійна владна команда, взаємодія з громадянським суспільством та креативним відповідальним бізнесом. В її основі – спільні демократичні цінності, стратегічні національні інтереси України, незалежність нашої держави, її безпека та добробут. Наш шлях до успіху – це ефективне впровадження реформ, зміцнення демократичних інститутів та виконання Угоди про асоціацію.

  "Я щиро сповідував ці принципи під час своєї президентської каденції і продовжую активно просувати їх зараз з командою "Європейської солідарності" та всіма проєвропейськими демократичними українськими політичними силами. Тільки разом ми повернемо Україну до нашого спільного європейського дому", – запевнив лідер "ЄС".

  Попередній матеріал
  Уряд розблокував фінансування телеканалу ATR – подробиці
  Наступний матеріал
  На території України до роботи повернулися 555 ринків
  Loading...

  "Двері не завжди будуть відчинені" – Порошенко закликав нову владу пришвидшити євроатлантичний курс

  Україні важливо домогтися фінансування від Європейського Союзу задля інтеграції з ЄС – Порошенко

  "Прийнято одноголосно": Порошенко заявив, що в ЄС чітко визнали перспективи членства України в Євросоюзі

  Двері Євросоюзу для України відкриті – Порошенко

  Обговорили план протидії російській агресії: Петро Порошенко та Елмар Брок провели зустріч в Україні

  "За європейську і євроатлантичну Україну": Порошенко з родиною проголосував на виборах