прес-служба Президента України

Порошенко підписав закон, що дозволяє створення Антикорупційного суду в Україні

  Президент закликав Вищу кваліфікаційну комісію суддів якнайшвидше провести конкурс на посади в Антикорупційному суді

  Президент України Петро Порошенко підписав закон, що розпочинає процедуру створення Антикорупційного суду в Україні. Про це він написав у себе на Facebook.

  "Шлях до створення та функціонування Вищого антикорупційного суду повністю відкрито!
  Щойно підписав Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Вищий антикорупційний суд", – зазначається у повідомленні від 2 серпня.

  Також Глава держави звернувся до ВККС (Вищої кваліфікаційної комісії суддів) із проханням якнайшвидше провести конкурс, а МЗС – у максимально короткі строки звернутися з проханням до міжнародних партнерів стосовно делегування представників до Громадської ради міжнародних експертів. 

  "Також звертаюся до всіх достойних правників: беріть участь у конкурсі. Від вашої принципової позиції залежатиме швидкість і ефективність боротьби з корупцією в Україні", – переконаний Президент.

  Нагадаємо, 21 червня парламент, згідно з вимогами Конституції, ухвалив так званий "технічний" закон про створення Вищого антикорупційного суду. Сьогодні його підписав Президент Петро Порошенко. 

  Попередній матеріал
  Облаштування кордону з РФ у Харківській області завершується, на черзі Сумщина – Троян
  Наступний матеріал
  "Гіркий привід": пам'ять загиблих на Донбасі десантників вшанували у Львові та Миколаєві
  Loading...