Наталія Бернацька

Держава шукає особливу будівлю для Антикорупційного суду – в чому складність

Йдеться не про одне, а про два приміщення

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" перший заступник міністра юстиції України Наталія Бернацька пояснила, чому для Антикорупційного суду потрібне особливе приміщення.

"Фонд державного майна вже працює над тим, щоб знайти підходяще приміщення для Антикорупційного суду, тому що є певні вимоги. Очікуємо орієнтовно, що спочатку буде 35 суддів. Тому це має бути два приміщення, відповідно до закону, адже апеляційна палата та Антикорупційний суд мають розміщуватися в різних приміщеннях. І в цих приміщеннях не може бути інших державних або судових органів. Тому це непросто, але таке завдання вже поставлене і до моменту, поки з’являться судді, приміщення буде", – переконана співрозмовник.

Вона також зазначає: "Його потрібно буде привести до ладу, щоб там проводити безпосередньо судові засідання. Це повинні бути кімнати для засідання і окремо – кабінети суддів. Також це питання бюджетування. На цей рік гроші на Антикорупційний суд в бюджеті є, і до кінця року, якщо він буде сформований, очевидно, що бюджету вистачить – це 100%".

Продовження розмови дивіться у відео: 

Як повідомляв 5.UA, 26 червня Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про утворення Вищого антикорупційного суду". 7 червня парламент ухвалив Закон "Про Вищий антикорупційний суд" і визначив засади організації та діяльності Вищого антикорупційного суду (ВАС) як вищого спеціалізованого суду у системі судоустрою, спеціальні вимоги до суддів цього суду та гарантії їхньої діяльності, а також особливості проведення конкурсу на посаду суддів. 21 червня парламент, згідно з вимогами Конституції, ухвалив так званий "технічний" закон про створення Вищого антикорупційного суду.

Попередній матеріал
Українські підприємці брали участь у побудові Керченського мосту – журналіст
Наступний матеріал
Ще й коктейля сьорбнув: у Каліфорнії ведмідь рятувався від спеки у джакузі – відео