фото АПУ

Порошенко не призначив до нового Верховного суду суддю, який залишив чинним вирок Луценку

Про це в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" заявив секретар кваліфікаційної палати Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Станіслав Щотка

"Президент не видав указ лише стосовно однієї кандидатури, яка йому була попередньо подана на розгляд Вищою радою правосуддя. Це суддя Вищого спеціалізованого суду України Сергій Слинько, наскільки я обізнаний був. Не почув його прізвище в указі і потім з медіа дізнався, що так і було", – зазначив Щотка.

"Сергій подав заяву і просив Президента відтермінувати вирішення питання про його призначення з огляду на те, що юридично Президент в церемоніальній перебуває такій процедурі, він зобов'язаний видати документи відносно всіх, стосовно кого подані документи. Але оскільки така заява від Слинька надійшла, то він указ не видавав", – додав він.

"Я так розумію, це пов'язано і в тому числі з застереженнями або риторикою, яка від громадянського сектора надійшла про те, що він був у числі інших суддів, які змінювали міру запобіжного заходу у 2003 році стосовно тоді ще генерала Пукача... але мова ще не йшла про той страшний злочин, до якого як виявилося він мав безпосереднє відношення", – зауважив секретар кваліфікаційної палати Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Нагадаємо, конкурс на право обіймати поважні посади тривав більш як вісім місяців. Вища кваліфікаційна комісія обрала 120 кандидатів, з яких Вища рада правосуддя рекомендувала на посади до вищої судової інстанції понад 100 осіб. Фінальний список прізвищ був оголошений 29 вересня. Попри негативні висновки громадської ради доброчесності, до нього потрапили 25 прізвищ суддів із сумнівною репутацією. 

Дивіться такожНайдовший законопроект в історії України – як затверджували судову реформу

Попередній матеріал
Землетрус на кордоні Ірану й Іраку: кількість загиблих зросла до 328 – ЗМІ
Наступний матеріал
"Хлопці украй важкі": в Одесі збирають кров для двох бійців АТО
Loading...

Президент до кінця дня призначить 114 суддів Верховного суду

Між президентами України і Польщі налагоджений позитивний діалог – Ірина Геращенко

Виступ Президента України на Форумі місцевих громад – трансляція завершена

Відкриття виставки "Уявний путівник. Японія" за участі Президента України – трансляція завершена

Президент привітав працівників соціальної сфери з професійним святом

Порошенко зустрінеться з Волкером наступного тижня – ЗМІ