Суд
Суд court.gov.ua

Вища рада правосуддя дозволила арешт судді, що переписувала квартири на бойовиків "ДНР"

Сторона обвинувачення наполягає: має листування судді з бойовиками, де обговорювалися і нові оборудки з квартирами

Невдовзі мають обрати запобіжний захід судді, яка допомагала бойовикам незаконно відчужувати майно переселенців. Вища рада правосуддя дала згоду на утримання Наталії Анісімової під вартою, передає "5 канал".

Як стало відомо, свого часу Анісімова працювала в одному з донецьких судів, потому перебралася в суд на Одещину, утім, прихопила із собою печатку і базу даних власників майна. І вже працюючи у Білгород-Дністровському суді, на замовлення ватажків бандформувань змінила право власності на два десятки квартир вимушених переселенців.

Обвинувачення наполягає: має листування судді з бойовиками, де обговорювалися і нові оборудки з квартирами.

"Вища рада правосуддя надала згоду на утримання судді під вартою, після чого ми одразу звертаємося з відповідним клопотанням в суд щодо застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Вилучено мобільний телефон, на якому зафіксоване листування з іншими учасниками організованої групи та інші документи, які на даний час вивчаються та досліджуються для надання відповідної кваліфікації її злочинних дій", - прокоментував начальник відділу Головної військової прокуратури Максим Крим. 

Попередній матеріал
Безвізовий режим з ОАЕ: Порошенко сказав, коли угода має набути чинності
Наступний матеріал
"ПВК Вагнера" вербує частину найманців у колоніях – СБУ
Loading...