5 канал

Помазанов: Візовий режим з РФ і розірвання дипвідносин мають бути паралельними процесами

Треба прийняти вольове рішення про продовження блокади РФ, вважає нардеп

Україна повинна зробити чіткий механізм, який дасть змогу контролювати кордони і дозволить продовжити тиск на Російську Федерацію. Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від "Народного фронту" Андрій Помазанов.

"Насправді аргументів "за" (введення візового режиму – 5.ua) достатньо. Бачимо більш як два роки агресії проти української держави, бачимо окуповані території, бачимо все, що відбувається , жертви людські. І останні події цього тижня – затримання українського журналіста – це є безпосередній наступ на ЗМІ, на людину і на її права й свободи. І сьогодні ми вже не маємо морального права підтримувати відносини з Російською Федерацією. Ми не можемо дозволяти абсолютно безперешкодний в'їзд громадян РФ, так само, як і в'їзд українських громадян на територію Росії", – наголосив депутат.

За його словами, слід зробити чіткий механізм, який дозволить контролювати українські кордони і продовжити тиск на Російську Федерацію. Більше того, вважає Помазанов, "ми повинні розірвати всі дипломатичні відносини, які у нас є і прийняти вольове рішення, що ми все-таки продовжуємо блокаду РФ, продовжуємо спілкуватися з усім цивілізованим світом і переконувати, що немає на Донбасі внутрішнього конфлікту, а є виключно збройна агресія РФ".

На запитання ведучої, йдеться про запровадження візового режиму чи розірвання дипломатичних відносин, Помазанов відповів: "Візовий режим і розірвання дипломатичних відносин, я переконаний, що ми маємо ставити це паралельними процесами, а не такими, які взаємовиключні. Це може бути як закон, так і постанова Верховної Ради. Ми повинні політично визначити, яким чином ми повинні це зробити".   

Як повідомляв 5.ua, сьогодні спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що вже цього тижня Рада розгляне питання про візовий режим з РФ.

Попередній матеріал
"Найшвидша камера" та сканер для відбитків пальців: компанія Google офіційно представила нові смартфони
Наступний матеріал
Курсанти Одеської морської академії випробували новітні тренажери у країнах НАТО

Березовець: "В ці хвилини українського журналіста Сущенка, швидше за все, катують у ФСБ"

Євродепутати про арешт Сущенка: "Це черговий акт агресії РФ проти принципів верховенства права"

Фейгін вимагає негайно допустити його до справи Сущенка

США тримає руку на пульсі щодо арешту українця Сущенка у РФ

У Москві Фейгіна пустили до ув'язненого українського журналіста

"Черговий фейк": українська сторона спростувала звинувачення ФСБ РФ проти журналіста Сущенка