5.ua

Візовий режим з РФ: Парубій заявив, що вже цього тижня Рада розгляне питання

Його планують розглянути на поточній сесії парламенту, яка завершується у лютому 2017 року

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вважає, що вже на цій сесії Верховна Рада України розгляне питання про введення візового режиму з Росією.  Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів, передає УНІАН.

Зокрема, спікер парламенту наголосив, що будуть проведені політичні консультації з цього питання. "Звичайно, я буду з’ясовувати позицію усіх голів фракцій і я є прихильником того, щоб ми виносили питання тоді, коли воно буде готовим", – додав голова ВР.

Парубій також підкреслив: "Я вірю, я переконаний, що цього разу більшість голів фракцій це підтримають". Він спрогнозував, що після політичних консультацій ВР вже у четвер, 6 вересня, внесе питання візового режиму з Росією до порядку денного цієї сесії.

"Після політичних консультацій, я прогнозую, що ми вже у четвер будемо мати можливість його виносити і розглядати на цій сесії".

Поточна сесія має бути завершена до початку лютого 2017 року, оскільки, відповідно до Конституції України, наступна сесія розпочинається в перший вівторок лютого.

Нагадаємо, напередодні Парубій порушив питання про введення візового режиму з РФ.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман так прокоментував арешт українського журналіста Сущенка: "Росія остаточно прирікає себе на ізоляцію".

Попередній матеріал
У Малі напали на місію ООН, загинув миротворець
Наступний матеріал
Анонс прямих трансляцій на 5.ua

Гройсман про арешт українського журналіста: Росія остаточно прирікає себе на ізоляцію

Український журналіст Сущенко став політичним заручником російської влади – МЗС

"Черговий фейк": українська сторона спростувала звинувачення ФСБ РФ проти журналіста Сущенка

Бригинець: РФ хоче зробити навколо конкретної людини новий виток істерії, коли Україна – це знову ворог