одеські курсанти 5.ua

Курсанти Одеської морської академії випробували новітні тренажери у країнах НАТО

Вперше за останні сім років було здійснено морський похід такого рівня

Курсанти Одеської морської академії повернулися з практичних занять у країнах НАТО – Болгарії і Румунії. Це перший навчальний візит за останні сім років, передає "5 канал".

Як зазначається, під час спільних тренувань з іноземними колегами майбутні українські морські офіцери удосконалили власні навички та отримали новий досвід. На катері "Сміла" курсанти 10 днів проходили практику, побували у портах Румунії та Болгарії.

"Нам довелося потренуватися на новітніх тренажерах в академії міста Варна, зокрема danger waters. Ми побачили новітні симулятори. Є чому навчатися. Я вважаю, дуже важливий похід", – каже курсант Національного університету "Одеська морська академія" Олексій Мацієвський.

Повідомляється, що майбутні флотські офіцери під час походу відпрацювали основи корабельної практики, опанували особливості навігації у складних погодних умовах.

Командир практики каже, що всі курсанти пройшли тренування та гідно виявили себе на спільних навчаннях. "Курсанти ознайомилися з навчальної базою. Не тільки ознайомилися, з ними були проведені спільні практичні заняття в Болгарії в академії ВМС з їхніми курсантами", - зазначає командир навчального походу Микола Корощенко.

Як стало відомо, востаннє такий похід відбувся 2009 року з Криму. У командуванні також наголошують, що міжнародна практика майбутнім офіцерам вкрай потрібна.

"Для курсантів дуже важливо відчути, що таке море, несення вахтової служби, здобути практичні навички, які були отримані тут на тренажерах в Одесі, підтвердити знання на практиці вже у морі", – зазначив командувач Військово-морських сил ЗСУ Ігор Воронченко.

Відтепер міжнародну практику із заходом до іноземних портів хочуть зробити щорічною. Наступними її мають пройти вихованці старших курсів академії.

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

Попередній матеріал
Помазанов: Візовий режим з РФ і розірвання дипвідносин мають бути паралельними процесами
Наступний матеріал
У Чернігові сталася ДТП за участю голови облради – ЗМІ

Українські катери відігнали від морського кордону корабель ВМФ РФ, застосувавши тактику "вовчої зграї" – відео

Біля Маріуполя під час виконання бойових завдань загинув капітан "морських котиків"

Росія відпрацьовує можливі варіанти військового конфлікту з НАТО на Чорноморському напрямку – Скібіцький

На захист морських рубежів: легендарний командир очолить новий підрозділ морпіхів