Чаус
Чаус 5 канал

"Поява" екс-судді Чауса стає все дивнішою: староста села Мазурівка стверджує, що не бачив його в той день і поліцію не викликав

  Читайте по-русски
  Валерій Груньківский в цей день перебував далеко від села

  Староста села Мазурівка Вінницької області не бачив екс-суддю Миколу Чауса і не повідомляв про нього правоохоронцям. Про це Валерій Груньківский розповів в коментарі новинам "Сьогодні".

  Від самого початку у ЗМІ з’явилася інформація, що нібито зі слів Валерія Груньківского Чауса прийняли в сільській раді. Однак староста говорить, що екс-суддю не бачив і взагалі в цей день перебував далеко від села.

  "Я нічого не знаю, я зараз дуже далеко від населеного пункту. Ми копаємо криницю. Я там не був, близько мене там не було", – зазначив староста Мазурівки Валерій Груньківский.

  Староста Мазурівки також додав, що не знає чи зустрічався з Чаусом хтось із його колег.

  "Я так само чув зі слів, говорять", – розповів Валерій Груньківский.

  Каже, що взагалі про ситуацію дізнався зі слів інших людей. Валерій Груньківский стверджує що навіть не бачив фотографію Чауса в трусах, яку поширили в ЗМІ, тому не може підтвердити, що вона була зроблена саме в сільраді.

  Раніше у ЗМІ повідомляли, що до викрадення судді Чауса з Молдови причетні українські спецслужби, зокрема ГУР. Це спричинило серйозний міжнародний скандал та звинувачення України в незаконних діях спецслужб на території іншої держави. Експерти також припускали, що для ймовірної легалізації Чауса в Україні буде організовано спецоперацію, в результаті якої екс-суддя може з’явитися на українсько-молдовському кордоні. Саме тому вчора затримання Чауса проводив спецпідрозділ СБУ. Очевидно, що такі дії неможливі без згоди президента Зеленського, якому фактично підпорядковується Служба безпеки.

  Попередній матеріал
  Поблизу Зайцевого російські найманці дистанційно замінували українську територію
  Наступний матеріал
  Рекордну кількість випадків коронавірусу виявили у Таїланді
  Loading...
  Знайти Чауса: де зараз перебуває суддя-втікач

  Знайти Чауса: де зараз перебуває суддя-втікач

  "Напівголий та голодний": реакція місцевих мешканців на детективну історію про суддю Чауса

  "Напівголий та голодний": реакція місцевих мешканців на детективну історію про суддю Чауса

  Адвокати Чауса не знають про місце перебування судді: подробиці

  Адвокати Чауса не знають про місце перебування судді: подробиці