Ніна Южаніна
Ніна Южаніна 112.ua

"Податкові зміни, ухвалені "слугами", збільшують тиск на бізнес" – Южаніна виступила на захист ФОПів

  Читайте по-русски
  Вона запропонувала виключити всі дискредитаційні норми із закону, адже вони суперечать Конституції України

  Зміни до Податкового кодексу, які ухвалила монобільшість, розширили повноваження контролюючих органів і створили інструменти для тиску на бізнес, заявила нардепка від "Європейської солідарності" Ніна Южаніна з трибуни парламенту.

  "Всі ми пам'ятаємо проєкт закону 1210, який став законом 466, яким були запроваджені кардинально нові фіскальні інструменти, дискредитаційні норми, які значно розширили повноваження контролюючих органів, змінили баланс взаємовідносин між контролюючими органами і платником податків", – нагадала Южаніна.

  "Протягом 3,5 місяців ми чекали, що президент накладе вето на цей проєкт закону, але він вчинив інакше. При цьому сказав своїй команді – "Слугам народу", – що вони мають після підписання цього закону до того, коли всі ці норми запрацюють, внести зміни і відмінити ці дискредитаційні норми. Фракція Зеленського не зробила цього. Тому мій альтернативний проєкт закону стосується саме тих змін, які вкрай необхідні для всього бізнесу: для малого, середнього, великого", – наголосила народна депутатка.

  Вона запропонувала виключити всі дискредитаційні норми із закону, адже вони суперечать Конституції України.

  "Я пропоную виключення всіх норм, які запроваджують концепцію вини та збільшення відповідальності платників податків. Про це багато дискутували і Верховний Суд, і Асоціація правників України. Усі сказали, що ці норми є розмитими, неконкретними, і суперечать Конституції України", – зазначила представниця "Євросолідарності".

  Нагадаємо, раніше Ніна Южаніна заявила, що закон №786 про спрощення роботи підприємців сфальсифікували перед підписанням.

  Попередній матеріал
  Рада дозволила українцям змінювати по батькові на власний розсуд
  Наступний матеріал
  "На підлозі спали дві медсестрички": у мережі розповідають про умови в COVID-лікарнях Житомира та Івано-Франківська
  Loading...