Вадим Кривенко
Вадим Кривенко 5 канал

"Півдня – це ще не парламентська криза": нардеп пояснив ситуацію між БПП та "Народним фронтом"

Говорити про парламентську кризу на підставі одного проваленого голосування неправильно, каже Вадим Кривенко

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" народний депутат від "Народного фронту" Вадим Кривенко пояснив, що відбувалося в Раді сьогодні і чому не можна говорити про нову "ширку" – широку коаліцію.

"Коаліція є, коаліція нікуди не поділася. Крім того, я хочу сказати, що те формулювання "парламентська криза", яке лунало сьогодні в сесійній залі і почало розходитися по ефірах, я його не дуже підтримую. Скажімо так: півдня – це ще не парламентська криза. Давайте дочекаємося завтрашнього дня. Як то кажуть, ранок вечора мудріший", – переконаний народний обранець.

Він пояснює: "Можливо, в когось сьогодні здали нерви, в когось били якісь амбіції, десь не домовилися, десь щось було недосказано, і це призвело до тієї ситуації, яка є. Одразу хочу сказати, що фракція "Народний фронт" не ставить питання ні про яке переформатування коаліції. Це перше питання. Друге питання – мови не може бути ні про яку широку коаліцію, про яку вже почали писати. Один раз проголосували 240 голосів – уже про "ширку" пишуть. Я перепрошую: коаліція формується на політичних засадах. Одне голосування – це не підстава для знищення або створення коаліції".

Продовження розмови дивіться у відео: 

Дивіться також фотогалерею: 

День вишиванки в Раді: які вбрання обрали народні депутати та з яким настроєм відзначали

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Солсбері-2, або Повернення "Новачка": деталі нової хімічної атаки у Великобританії
Наступний матеріал
КСУ мав розпочати перевірку закону про освіту: що завадило
Loading...