Валерій Карпунцов

Карпунцов: Підготовка змін до Конституції свідчить про наближення кризи у владі

Юлія Тимошенко та фракція "Батьківщина" дуже позитивно налаштовані та сподіваються, що їм вдасться простимулювати колег, аби ухвалити необхідні зміни до Конституції

Відповідні настрої колег в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" прокоментував народний обранець від БПП Валерій Карпунцов. 

"Питання стимулу й мотиву. Мотив – це ж морквинка перед осликом, а стимул – це та штука, якою слона підганяють. Це так, щоб розуміти, кого стимулювати, а кого підганяти. Стосовно того, що депутати працюють над текстом змін до Конституції, над варіантами, це свідчить про наближення кризи у владі, про протистояння", – переконаний нардеп. 

Він додає: "В нас традиційно сталося так, що за допомогою попирання Основного закону вирішують назрілий конфлікт у владі і, можливо, намагаються пояснити суспільству прірву, таким чином прагнучи, аби прірва між громадянами і владою стала меншою".

Цей шлях подолання політичної кризи – не найкращий, однак ліпший за революцію, каже нардеп: "Але чи краще це, ніж революція? Так, краще, однозначно. Тому що це ненасильницько і без жертв, адже революції бувають різні. В нас була Помаранчева і була Революція Гідності".

Водночас, він наголошує: "Маніпуляції з Конституцією – це тонкий лід. Треба обережно до цього ставитися".

Продовження розмови дивіться у відео: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

День вишиванки в Раді: які вбрання обрали народні депутати та з яким настроєм відзначали

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Черкасах попрощалися із старшим сержантом Геннадієм Нємцовим
Наступний матеріал
Як у Києві "танцюючий" смітник пошкодив авто і спричинив затор – відео