Офіс президента України
Офіс президента України Shutterstock

"Підготовка до звільнення Авакова": Рябошапка про запрошення Яни Дугарь до Офісу президента

Читайте по-русски
Ексочільник ГПУ зазначив, що комунікація між судами й ОП "відбувається своїм життям"

Колишній генпрокурор України Руслан Рябошапка прокоментував запрошення Яни Дугарь, підозрюваної у вбивстві журналіста Шеремета, до Офісу президента. В ефірі ток-шоу "Дійові особи" він назвав такі дії ОП некоректними, адже виникає питання щодо можливого втручання в кримінальне провадження.

[media type="youtube" link="kyZ8–qzz3FI"]

"Це не зовсім правильно і зовсім некоректно з точки зору Офісу президента – запрошувати будь-кого з підсудних до президента і щось обговорювати. Є певні обмеження, які накладаються кримінально-процесуальним законом, і в стороннього спостерігача, в експертів виникає сумнів щодо того, чи не було якогось втручання в це провадження", – зазначив Рябошапка.

"З іншого боку, ми розуміємо, що є тіньове життя, є люди, які виконують певні тіньові ролі і, відповідно, комунікація між судами і Офісом президента відбувається своїм життям – ми цього не бачимо, але Дугарь для цього процесу може не мати жодного значення. Чому вона там з'явилася? Очевидно, не для того, щоб вплинути на справу. Власне, це підготовка до подальшого звільнення Авакова", – наголосив колишній генпрокурор.

Дивіться повний випуск ток-шоу:

Як повідомляв 5.ua, у червні в Офісі президента за участю підозрюваної у справі про вбивство журналіста Шеремета військової медсестри Яни Дугарь відбулась зустріч на майданчику Консультативної ради з питань забезпечення прав і свобод захисників України.

Попередній матеріал
Масове отруєння в харківському ресторані: стали відомі результати попереднього розслідування
Наступний матеріал
Польща оприлюднила подробиці хакерської атаки з боку РФ: що відомо – включення
Loading...