Іван Вінник
Іван Вінник фото Солідарність

Переписка фігурантів у розслідуванні "Бігус-інфо" не відповідає реальному змісту листування – Солідарність

  Читайте по-русски
  У ТСК порівняли діалоги зі слайдів з реальними експертизами і реальними переписками, які були витягнуті з телефонів, що забрали під час слідства

  Про це в коментарі журналістам наголосив народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка", Голова ТСК із розслідування розкрадань в ЗСУ Іван Вінник, інформує прес-служба "БПП "Солідарність".

  "Високий резонанс в суспільстві викликали листування в месенджерах між окремими фігурантами, зокрема, Жуковим, Рогозою, з окремими посадовими особами, які займали важливі державницькі позиції в системі управління сектора безпеки і оборони, зокрема, з керівником "Укроборонпрому" Павлом Букіним", – заявив Вінник.

  І додав: "З метою з’ясування всіх фактів, я написав лист Генеральному прокурору Юрію Луценку з проханням надати доступ членам ТСК до матеріалів експертизи телефонів і до повного тексту всіх розмов, які зафіксовані в порядку кримінального провадження між фігурантами…"

  "Ми роздрукували всі слайди, які були наявні в дослідженнях "Бігус-інфо", і порівняли діалоги з цих слайдів з реальними експертизами і реальними переписками, які були витягнуті з телефонів, що забрали під час слідства", – зауважив голова ТСК.

  "На останньому засіданні Комітету я прозвітував щодо змісту цих розмов і можу стверджувати, що висновки і резонанс цього журналістського розслідування був спричинений окремими слайдами переписки – іх насправді немає в наявності в месенджерах, вилучених у Жукова і Рогози. Конкретно можу стверджувати, що переписка Жукова с директором концерну "Укроборонпрому" Павлом Букіним, як це висвітлено у Бігуса з натяком на якісь корупційні оборутки, розкрадання, тощо, насправді не відповідає реальному змісту переписки. І якщо повертатися до реального змісту переписки, то Жуков набивався на зустріч з Павлом Букіним, а той де-факто ігнорував його", – наголосив народний депутат.

  "Підводячи риску в цій справі, ми будемо наполягати на тому, аби люди, які дозволили собі красти під час війни у ЗСУ, прямо чи опосередковано, мають понести адекватне покарання", – резюмував Іван Вінник.

  Попередній матеріал
  "Час настав": США визнає суверенітет Ізраїлю над Голанськими висотами
  Наступний матеріал
  "Цей вирок може стати для Павла смертельним": батько Гриба та МЗС гостро відреагували на винесений йому у РФ присуд
  Loading...

  Розслідування Bihus.іnfo щодо махінацій в оборонному секторі: фінальна серія, але чи кінець історії

  Справу вбивства Гандзюк можуть перекваліфікувати: Луценко пояснив, за якої умови

  Луценко звинуватив Бігуса у зламі кодів із диска з матеріалами справи про розкрадання в оборонці

  Продовження скандалу: хто приховав та хто розкрив важливу інформацію про схеми в "оборонці"

  Осіб, які "злили" інформацію про розкрадання в оборонці, шукають за допомогою поліграфа – Луценко

  Луценко розповів, як НАБУ, ДФС і СБУ діяли у корупційній схемі в "Укроборонпромі"