Олег Синютка
Олег Синютка фото Європейська солідарність

Передвиборчі дебати мають обов’язково відбутися, але згідно з законом – Синютка

Читайте по-русски
Кандидат попросив телеканал розглянути його пропозицію щодо проведення дебатів відповідно до вимог виборчого законодавства

Кандидат на голову Львівської ОТГ, нардеп від партії "Європейська солідарність" Олег Синютка отримав запрошення від телеканалу "UA: Львів" взяти участь у передвиборчих теледебатах. За словами політика, до дискусії він готовий, але винятково на умовах, прописаних у законі.

Про це Олег Синютка написав у листі до редакції львівської регіональної дирекції АТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України", повідомляють у прес-службі львівської територіальної організації партії "ЄС".

Як зазначив Синютка, пропозиція телеканалу "UA: Львів" та описаний у ній формат телепередачі не відповідають вимогам ст. 49 Виборчого кодексу України. Відтак проведення дебатів у такому форматі є прямим порушенням закону.

"Як громадянин України та народний депутат я не можу дозволити діяльність, що суперечить чинному законодавству. Я буду радий, коли ви приведете формат дебатів та вашої пропозиції у відповідність до вимог Виборчого кодексу. І радо стану учасником проєкту "Виборчий округ. Дебати", – написав кандидат.

Він попросив розглянути його пропозицію щодо проведення дебатів згідно з вимогами виборчого законодавства та організувати дебати у співпраці з іншими телерадіокомпаніями, задля сприяння процесу ознайомлення мешканців Львова з його програмою та баченням розвитку міста.

Нагадаємо, що у Львові другий тур місцевих виборів відбудеться в неділю, 22 листопада. За посаду голови Львівської ОТГ змагатимуться народний депутат від "ЄС" Олег Синютка та чинний голова міста Андрій Садовий.

Попередній матеріал
НАБУ оголосило скандального голову ОАСК Вовка в розшук
Наступний матеріал
ЦВК визначила переможців місцевих виборів у 399 населених пунктах України
Loading...