"Європейська солідарність"
"Європейська солідарність" eurosolidarity.org

Партія Порошенка нарощує підтримку українців – результати опитування

  Читайте по-русски
  На Західній Україні найбільшу підтримку має "Європейська солідарність"

  У рейтингу партій лідерську позицію традиційно займає "Слуга народу", а на другому місці – "Європейська солідарність". Такі результати всеукраїнського соціологічного дослідження.

  Цікаво, що раніше, згідно з результатами рейтингів, на другому місці була партія "Опозиційна платформа – За життя", однак зараз її підтримка суттєво просіла.

  Як свідчать результати всеукраїнського соціологічного дослідження "Електоральні настрої населення" Українського інституту майбутнього, за "Слугу народу" готові проголосувати 13,5% українців, а серед тих, хто визначився та піде на вибори, – 22,2%. За "Європейську солідарність" віддали б голоси 9,8%, а серед тих, хто визначився та піде на вибори, – 16%, пише Depo.ua.

  На третьому місці електоральної підтримки "Батьківщина" – 8,5% й 14%, а ось на четвертому ОПЗЖ – 8,3% й 13,6%.

  Партію "Сила і честь" голові підтримати 3,6% громадян, а серед тих, хто визначився та піде на вибори – 6%. А ось у партії "Голос", на тлі їхнього розвалу, всього 1,1% електоральної підтримки.

  Зазначимо, що на Західній Україні найбільшу підтримку має "Європейська солідарність", у центрі, на сході й на півдні – "Слуга народу", а ось на Донбасі – традиційно ОПЗЖ.

  Нагадаємо, якби президентські вибори відбулися у найближчу неділю, 19,5% від усіх опитаних віддали б свої голоси за Володимира Зеленського. 14,3% готові підтримати Петра Порошенка. 

  Попередній матеріал
  Стало відомо ім'я загиблого напередодні українського військового
  Наступний матеріал
  Уряд звільнив голову Харківської ОДА Айну Тимчук
  Loading...

  "Європейська солідарність" та "Слуга народу" майже зрівнялися – агрегований рейтинг

  "Слуга народу" обвалилася на третє місце в рейтингу партій – опитування КМІС

  "Європейська солідарність" є головною опозиційною силою до партії Зеленського – опитування SOCIS