Павло Клімкін
Павло Клімкін 5 канал

Освітня реформа: Клімкін відповів на запит російськомовних громад

  Без української мови в наших громадян немає майбутнього в Україні. І це стосується всіх, включно з росіянами, зазначив очільник МЗС

  Новий закон про освіту надає достатньо можливостей для розвитку мов національних меншин, а запит російськомовних громад можна задовольнити збереженням викладання мови та літератури у школах. Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у власному Twitter.

  "Новий закон про освіту надає достатньо можливостей для розвитку мов нацменшин. Разом із громадами маємо розробити план його застосування. Без української мови в наших громадян немає майбутнього у власній країні. І це стосується всіх, включно з росіянами", – зазначив Клімкін.

  Він також пояснив: "Запит російськомовних громад можна задовольнити збереженням викладання мови та літератури. Маємо розмовляти з громадами, інакше за нас це робитиме Росія. Треба розрізняти підтримання мови як самоідентифікації та в місцях компактного проживання і мови комунікації та гібридної агресії".

  Як інформував 5.UA, 11 грудня Венеціанська комісія оприлюднила висновок щодо нового Закону України "Про освіту". Вона постановила: права угорськомовної меншини та інших меншин країн-членів ЄС можуть бути дотримані без внесення змін до 7-ї статті закону. Реакції сторін на це рішення – дивіться за посиланням

  Попередній матеріал
  Суд відмовився арештовувати Саакашвілі на час проведення розслідування
  Наступний матеріал
  "Не доведено": суд виправдав одіозного екс-ректора податкового університету Мельника
  Loading...