domfactov.com

Онищенко через Кобзона намагається отримати "дах" у Москві – ЗМІ

  Онищенко стверджує, що перебуває в Австрії, але за іншими даними – домагається аудієнції в адміністрації Путіна

  Народний депутат Олександр Онищенко, який втік з України перед голосуванням щодо зняття з нього недоторканності, намагається домогтися аудієнції в адміністрації президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на власне інформоване джерело.

  За оприлюдненими даними, як посередник між АП і Онищенком може виступити співак Йосип Кобзон, з яким депутат зустрічається сьогодні в Москві. "Сьогодні Онищенко зустрічається з Кобзоном, який повинен завести його в адміністрацію президента РФ", – уточнив співрозмовник. З ким конкретно домагається зустрічі Онищенко – у виданні не повідомили.

  Напередодні ж, 5 липня, Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата України Олександра Онищенка. ZN.UA уточнює: при цьому не голосували депутати з фракції "Опозиційний блок", групи "Відродження", групи "Воля народу" і половина депутатів фракції "Батьківщина".

  Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що за даними прикордонної служби Онищенко 2 липня вилетів до Мінська. Генпрокурор додав, що Онищенко може бути затриманий у будь-якій країні світу, за винятком Російської Федерації, "яка свідомо і відверто порушує всі міжнародні закони". Сам Онищенко запевняє, що перебуває в Австрії і готується до Олімпіади. Тим часом з України втік і один з адвокатів у його справі.

  Попередній матеріал
  Ватажкові "ЛНР" Плотницькому заочно оголосили підозру у справі збитого Іл-76
  Наступний матеріал
  ДФС планує перевірити понад 2000 підприємств – Мінфін

  Антикорупційне бюро отримало нові докази у "газовій справі" Онищенка

  Холодницький пояснив, чому з'явились закиди у непрофесійності подання щодо арешту Онищенка

  Назар Холодницький детально розповів про "справу Онищенка" - інтерв'ю

  Під час обшуку адвокат у справі Онищенка втік із країни – Холодницький

  Позбавлення Онищенка депутатської недоторканності: найцікавіші подробиці з ВР

  5 канал - трансляція наживо