5 канал

ДФС планує перевірити понад 2000 підприємств – Мінфін

  Перевірка стосуватиметься зловживань щодо відшкодування ПДВ

  Міністерство фінансів вчора отримало відповідь від Державної фіскальної служби (ДФС) відносно переліку підприємств, які підлягають перевірці щодо зловживань з відшкодуванням ПДВ. Відповідно пропонується перевірити 2100 підприємств. Про це сказав міністр фінансів Олександр Данилюк під час засідання уряду, пише "Укрінформ".

  "Минулого разу ми домовились, що на цей уряд буде винесено перелік підприємств (які підлягають перевірці - ред). Їх не має бути багато. Вчора ми отримали відповідь від ДФС. Позиція така, що недоцільно обмежувати перелік, пропонується 2100 перевірити", – сказав він.

  У свою чергу прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення комітету ВР з питань податкової і митної політики надати перелік з 3, 5 чи 20 підприємств, з боку яких були можливі факти зловживання щодо відшкодування ПДВ.

  "Буде окреме доручення уряду до ДФС, провести негайну перевірку по тих випадках (можливих зловживань – ред.) та дати відповідь уряду, а зараз треба весь реєстр передати казначейству і компенсувати всім ПДВ", – зазначив прем'єр.

  Додамо, раніше Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів прокоментував систему надання субсидій.

  Попередній матеріал
  Онищенко через Кобзона намагається отримати "дах" у Москві – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Гройсман знову йде у Раду, щоб переконати депутатів працювати

  Голова ДФС Роман Насіров: Я відмовився від зарплати, бо не зможу жити на ці гроші

  В Одесі головного бухгалтера ДФС підозрюють у крадіжці 3 млн грн

  У ДФС назвали кількість мільйонерів у Києві

  У Києві в нелегальних пунктах обміну валют вилучили готівки на 10 млн грн - ДФС