Холодницький пояснив, чому з'явились закиди у непрофесійності подання щодо арешту Онищенка

Закиди про непрофесійність подання щодо позбавлення депутатської недоторканості та арешт депутата Олександра Онищенка виникли унаслідок невідповідності норм закону про регламент чинному КПК

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив заступник генерального прокурора, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

"Необхідно привести регламент у відповідність до чинного кримінально-процесуального законодавства. Чинний КПК передбачає такий запобіжний захід, як тримання під вартою, але закон України "Про регламент" каже про такий запобіжний захід, як арешт. І, якщо б ми внесли подання і вимагали тримання під вартою, нам би казали, що наше подання не відповідає закону про регламент, який каже, що арешт", – заявив Холодницький.

Також керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури пояснив, чому до парламенту було внесено саме одне подання.

"Щодо того одне, чи три подань має бути – читаємо регламент, де чітко виписано, що вноситься одне подання. І всюди в законі про регламент, стаття 218-221, пишеться, що подання "вноситься", "ініціюється", не різні подання "ініціюються", а одне подання. В регламенті написано, щодо кожного запобіжного заходу вноситься окреме подання, але це тоді, коли б прокурор просив дозвіл або на домашній арешт, або на тримання під вартою, але ми просили виключно один запобіжний захід – арешт, чи тримання під вартою в розумінні КПК. Саме тому ми внесли одне подання", – пояснив Холодницький.

Повну версію розмови читайте за посиланням: НАЗАР ХОЛОДНИЦЬКИЙ ДЕТАЛЬНО РОЗПОВІВ ПРО "СПРАВУ ОНИЩЕНКА" - ІНТЕРВ'Ю.

Попередній матеріал
Протест проти підвищення тарифів: Гройсман зустрівся з мітингувальниками
Наступний матеріал
Заступник глави Нацбанку пішов з посади

Назар Холодницький детально розповів про "справу Онищенка" - інтерв'ю

Під час обшуку адвокат у справі Онищенка втік із країни – Холодницький