5.ua

Заступник глави Нацбанку пішов з посади

  В НБУ наголосили, що Владислав Рашкован узяв активну участь у реформуванні банківської системи

  З 1 серпня 2016 року Владислав Рашкован завершує роботу на посаді заступника голови Національного банку України. Про це йдеться в повідомленні НБУ.

  За словами чільниці НБУ Валерії Гонтаревої, Рашкован узяв активну участь у реформуванні банківської системи та проведенні внутрішньої трансформації Національного банку в найвідповідальніший етап розвитку нашої країни.

  "Найскладніший етап реформування пройдено – ми заклали фундамент сучасного європейського центробанку, стабілізували банківську систему та перейшли від вирішення проблем минулого до повноцінного розвитку банківської системи. Процес реформ триває, вони вже стали незворотними. За цей час Національний банк став лідером реформ у державі, а Рашкован – справжнім агентом змін у перебудові фінансового сектору", – сказала вона.

  Також Гонтарева зазначила, що дуже цінує відданість Рашкована справі реформування банківської системи та принципам, цілям і цінностям.

  "Сподіваюсь, що зможу бути корисним для команди Національного банку і надалі – ми продовжуватимемо співпрацювати як однодумці та генератори змін і реформ у країні", – резюмував Рашкован.

  Додамо, 25 листопада 2014 року Нацбанк призначив в.о. заступника голови НБУ Владислава Рашкована.

  Нагадаємо, З 2006 до 2013 року Рашкован був керівником бюро макроекономічних досліджень, директор управління проектів та розвитку бізнесу, член правління ПАТ "УніКредит Банк", керував процесом приєднання ПАТ "УніКредит Банк" до ПАТ "Укрсоцбанк".

  З 2013 до 2014 року – директор центру забезпечення діяльності та організації ПАТ "Укрсоцбанк". У квітні 2014 року очолив Департамент стратегії та реформування банківської системи Нацбанку.

  Попередній матеріал
  Холодницький пояснив, чому з'явились закиди у непрофесійності подання щодо арешту Онищенка
  Наступний матеріал
  Вісім "новачків ДНР" відмовились служити, побачивши тіла загиблих бойовиків – розвідка

  Гонтарева озвучила свою зарплату

  Гонтарева: в результаті очищення банківської системи вкладники втратили 111 млрд грн

  Гонтарева: Транш від МВФ очікуємо у липні - попередній уряд усе підготував

  Гонтарева прокоментувала чутки про свою відставку та допомогу у приватних справах Президента