Зеленський та Коломойський
Зеленський та Коломойський відкриті джерела

Офшорні фірми Зеленського, імовірно, допомагали Коломойському відмивати гроші з "ПриватБанку" – журналістка

  Читайте по-русски
  За її словами, якщо інформація повністю підтвердиться, це означає, що Зеленський перебуває в прямій залежності від олігарха

  Офшорні фірми президента Володимира Зеленського і "95 кварталу", імовірно, допомагали олігарху Ігорю Коломойському вимивати гроші з "ПриватБанку". Ці спільні темні справи в минулому можуть впливати на теперішнє й майбутнє країни. Про це журналістка Анна Бабінець повідомила в інтерв'ю "Детектор Медіа".

  "Для мене найбільшим відкриттям стала співпраця з Коломойським. Завдяки тим документам, що ми познаходили, в мене таке враження, що група офшорів, пов'язана з "Кварталом", могла допомагати вимивати гроші з "Привату". Офшори були додатковим відмивним вузлом. Очевидно, що поки не буде відповідей і коментарів Зеленського, Коломойського, і до заяв із боку офіційного розслідування ми не можемо це стверджувати, але картина має такий вигляд: вони почали співпрацювати й через цей вузол могли пройти брудні гроші з "ПриватБанку", – зазначила Бабінець.

  За її словами, якщо інформація повністю підтвердиться, це означає, що президент Володимир Зеленський перебуває в прямій залежності від олігарха Ігоря Коломойського.

  "Чи розуміли вони, що робили, чи не розуміли, – це запитання, на які вони мають відповідати. Але якщо так, вражає, в який залежності перебуває президент від Коломойського. І це історія не просто з минулого: спільні темні справи в минулому можуть впливати на теперішнє й майбутнє. Ми повинні розуміти, що йдеться про президента й одного з найвпливовіших олігархів. І між ними досі є стосунки, 5 років навколо "Привату" тривають суди, і це може сильно впливати на дії президента. Це все ніби було в повітрі, але коли ти бачиш фірми, транзакції, покрокову історію, то думаєш: "Ого, то в нас може бути сильний вплив олігарха на президента", – зазначила журналістка. 

  Як повідомляв 5.ua, найвпливовіші світові медіа висвітлюють результати журналістського розслідування Pandora Papers. Зокрема, BBC, CNN, WP і Guardian пишуть про зв'язки "антиолігархічного" Зеленського з офшорами та Коломойським. Наприклад, газета Guardian повідомила про зв'язки структур Зеленського з російськими компаніями.

  Попередній матеріал
  Пускають тільки на похорони та лікування: російські окупанти блокують роботу КПВВ "Станиця Луганська" – МінТОТ
  Наступний матеріал
  Євросоюз "почне руйнуватися", якщо не відповісти на скандальне судове рішення Польщі – ЄК
  Loading...

  Зеленський проігнорував запити Washington Post, Guardian, BBC про офшори і Коломойського – Бабінець

  В Еквадорі почали розслідування проти президента після публікації Pandora Papers

  Офшорний квартал, відставка Разумкова, довкола Зеленського одні овочі? – Володимир Ар’єв у "Є СЕНС"

  Не Pandora Papers єдиними: найскандальніші викриття "таємних" документів та які наслідки вони мали

  Кожен має відповідати за свої вчинки – українці пікетували квартиру Зеленського в Лондоні через офшорний скандал

  Активісти прийшли на Банкову, щоб подивитися фільм про офшори Зеленського – як відреагувала поліція