Обрання голови НАЗК
Обрання голови НАЗК 5 канал

Обрання голови НАЗК вийшло на фінішну пряму

Читайте по-русски
Із 30 осіб, які подали заяви та відповідали критеріям конкурсу, до етапу співбесід дійшли восьмеро

Фінальні співбесіди тривають із претендентами на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції. Результати конкурсу планують оголосити вже у середу, 18 грудня, передає "5 канал".

Із 30 осіб, які подали заяви та відповідали критеріям конкурсу, а серед них, зокрема, й представники НАЗК, НАБУ та ГПУ – до етапу співбесід дійшли восьмеро. Із кожним конкурсна комісія проводить 1,5-годинне інтерв'ю. Перед цим кандидати пройшли тестування щодо оцінки професійних знань та якостей.

Після того, як 18 жовтня набрав чинності закон щодо ефективності механізму запобігання корупції, уряду доручили у 2-місячний термін провести конкурс на посаду голови НАЗК. За конкурсом міг спостерігати кожен охочий, адже анкети фіналістів розмістили у відкритому доступі, а співбесіди відбувалися в режимі онлайн.

"Був відбірковий тур. Це перевірка загальних здібностей, есе, мотиваційний лист. І після чого відбулася співбесіда. Вимоги були досить загальними і охоплювали багато різних сфер. До деяких речей не підготуєшся, а в плані нормативному, звичайно, я вивчив нормативну базу, розібрався в механізмах, алгоритмах і проблематиці", – прокоментував учасник конкурсу Олександр Цивінський.

Попередній матеріал
"Безкоштовний екобус". як мешканців Зимної Води залучили до сортування сміття
Наступний матеріал
"Пише все, що скажеш": судексперт у справі Шеремета раніше фігурував у записах прослушки Труби – ЗМІ
Loading...