Назар Холодницький
Назар Холодницький Facebook / Назар Холодницький

Новий слідчий керівник: справу Холодницького перенаправили до Генінспекції ГПУ

Аби забезпечити об'єктивність слідства, керувати ним буде Генінспекція Генпрокуратури

Процесуальне керівництво у справі щодо керівника САП Назара Холодницького здійснюватиме Генеральна інспекція ГПУ. Відповідну постанову нещодавно підписав голова відомства. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Для забезпечення об'єктивності слідства, процесуальне керівництво у справі Холодницького тепер здійснюватиме Генінспекція Генпрокуратури. Відповідну постанову нещодавно підписав генпрокурор", – зауважив він.

Гуцуляк заявляє, що не має повноважень впливати на слідчих, оскільки вони підпорядковані начальнику слідчого підрозділу цього департаменту.

"Справу розслідує слідчий, який працює в департаменті. Але, по суті, слідство мені не підпорядковується. Воно підпорядковується начальнику слідчого підрозділу. Я начальник департаменту і маю лише повноваження організації роботи. Давати вказівки слідчим я не вправі", – пояснив він.

Також посадовець підтвердив, що він є фігурантом однієї справи НАБУ, яка була порушена за його заявою після виходу сюжету програми журналістських розслідувань "Схеми" восени 2017 року.

"Я не знаю з приводу трьох проваджень, але точно знаю про одне кримінальне провадження, яке було зареєстроване Генінспекцією ГПУ за моєю ініціативою після оприлюднення сюжету програми "Схеми". Для того, щоб зняти з себе підозри і розібратися в об'єктивності ситуації, я написав рапорт про реєстрацію кримінального провадження за цим фактом і встановлення винних, у тому числі і мене, якщо це підтвердиться. Генінспекція зареєструвала провадження, але матеріали провадження передали НАБУ. Там мене допитували декілька разів як свідка", – наголосив Гуцуляк.

Дивіться також відео за темою:

Як повідомляв 5.UA, Назар Холодницький відмовився проводити слідчі дії щодо нього. 

Попередній матеріал
Голова ДПСУ розповів про "інтелектуальний кордон" з РФ та реалізацію проекту "Стіна"
Наступний матеріал
Профільний комітет ВР рекомендує звільнити Супрун
Loading...

Брифінг керівника САП Назара Холодницького після допиту в ГПУ – відео

Скаргу щодо Холодницького заслухають не раніше, ніж через місяць – чому так

В Єврокомісії відреагували на "непорозуміння" між НАБУ та САП

Плівки, тиск на посадовців, лайка: що відомо про кримінальну справу проти Холодницького

"Мали відібрати зразок голосу": Холодницький не з'явився на допит у ГПУ

Ще не все: керівників САП і НАБУ викликають на звіт до Верховної Ради