Володимир В'ятрович, "Європейська солідарність"
Володимир В'ятрович, "Європейська солідарність" 5 канал

"Нові обличчя" раптом обертаються обличчями епохи Януковича та Кучми – В'ятрович

Читайте по-русски
Депутат переконаний, що влада "Слуг" веде послідовну політику заміщення кадрів на проросійські

Нещодавнє закриття справи про можливу державну зраду членів ТКГ Андрія Єрмака і Леоніда Кучми було очікуваним і свідчить про спроби приховати злочин, а заміна Єлизавети Ясько на чолі делегації в ПАРЄ демонструє послідовну заміну владою кадрів на проросійські. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав народний депутат "Євросолідарності", керівник Інституту національної пам'яті (2014-2019) Володимир В'ятрович.

За його словами, закриття СБУ справи про можливу державну зраду членів ТКГ Андрія Єрмака і Леоніда Кучми було цілком очікуваним.

"Відповідь очікувана, чекали тільки, коли вони спробують оформити це документально. Я добре знаю українську приказку "ворон ворону ока не виклює", і безперечно, Служба безпеки України під керівництвом ставленика Зеленського і людини з "95-го кварталу" пана Баканова – очікувати від неї якоїсь відданості Україні, а не президенту Зеленському, напевне не доводиться. Але важливим є фіксування факту, що СБУ таки закрила цю кримінальну справу і я переконаний, що у майбутньому ми повернемося до того – хто, як і чому закривав, таким чином намагаючись прикрити злочини найвищого ґатунку – державної зради", – сказав він.

Також В'ятрович прокоментував ситуацію зі "знятою" очільницею української делегації в ПАРЄ Єлизаветою Ясько ("Слуга народа"), яка повідомила про тиск на неї з Банкової через проукраїнську позицію.

"Це абсолютне продовження послідовної політики заміщення кадрів на проросійські кадри. Я знаю Єлизавету як проукраїнську активістку, був свого часу навіть здивований, що вона потрапила до партії "Слуга народу". Тим не менше, там є певна частина людей, і вона до них належить, які намагаються відстоювати проукраїнські, національні інтереси. Тому її усунення з цієї посади – насправді, дуже чіткий сигнал, адресований в першу чергу Російській Федерації", – зазначив депутат.

Окремо В'ятрович прокоментував призначення владою на важливі посади людей, які активно співпрацювали з режимом Януковича.

"Так звана "команда Зеленського" від самого початку була дуже обмежена і кількісно, і якісно. Тобто люди, які бодай чимось можуть керувати, вони за кілька місяців були вичерпані – цей кадровий потенціал команди Зеленського, "95-го кварталу", якісь рештки ще з 1+1 підтягнулися і так далі. І звичайно, що цим дуже скористалася вся ця "русскомирівська" братія, для якої ця некомпетентність і нездатність команди Зеленського щось зробити стала шансом для реанімації. Тому "нові обличчя" раптом обертаються обличчями епохи Януковича чи навіть Кучми. У попередньому сюжеті ви говорили про Шкарлета – це типова людина часів Януковича, Табачника, і те, що він робить – це є продовження того, що, по суті, робилося до 2014 року. На жаль, ми бачимо, що команда президента зараз дуже активно наповнюється людьми епохи Януковича", – сказав депутат.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, нардепку Єлизавету Ясько звільнили з посади голови української делегації в ПАРЄ. На цій посаді її замінила "слуга" Марія Мєзенцева. За нове призначення проголосували депутати від "Слуги народу", "ОПЗЖ" та "За майбутнє".

Попередній матеріал
Після 6 років ремонту: відкриття драмтеатру знову відклали в Черкасах – сюжет
Наступний матеріал
Погрітися, випити чаю: як працюють пункти обігріву в Києві та чи користуються їхніми послугами люди
Loading...