Артем Мельников
Артем Мельников 5 канал

"Невідомий підприємець займатиметься друком бюлетенів": кандидат у міську раду Дніпра від "ЄС" Артем Хмельников про можливі фальсифікації на виборах

Читайте по-русски
Також, кандидат від "ЄС" висловив занепокоєння щодо роботи виборчих комісій

Кандидат від "Європейської солідарності" до міської ради Дніпра Артем Хмельников у коментарі "5 каналу" розповів про перебіг виборчої кампанії у місті. Також повідомив про проблеми з друком бюлетенів. За його словами, компанія, яка має займатися їх виготовленням – не має законних підстав. 

"Дозвіл на друк бюлетенів надали приватній компанії. Закон чітко вимагає щоб друк бюлетенів відбувався у спеціалізованому виробничому підприємстві, яке має потужності. Цей підприємець не надав доказів. Після того як представники "Європейської Солідарності" і інші політичні сили зажадали, щоб він надав докази, що він має право друкувати бюлетені – "Слуги народу" поставили це на голосування. Партія "Голос" зажадала перерви, де, напевно, отримала певні інструкції і підтримала голосування. На сьогодні нікому невідомий підприємець буде займатися друком бюлетенів", – сказав Хмельников.

Депутат вважає, що такі дії можуть призвести до масових фальсифікацій. 

"У мене є певні побоювання, що це може бути безвідповідально. Це може бути неконтрольований друк бюлетенів особи, яка немає виробничих потужностей. Мені здається, що це може призвести до масових фальсифікацій", – розповів Хмельников. 

Також, кандидат від "ЄС" висловив занепокоєння щодо роботи виборчих комісій. На його думку, вони працюють не за законом. 

"Комісії почали працювали, на жаль, не за законом, а за доцільністю. Це основне побоювання, яке мене турбує. Я вважаю, що надалі з цього приводу будуть виникати проблеми. Ми будемо стояти на захисті закону. Вимагати щоб усі суб'єкти виборчого процесу дотримувались закону", – вважає Хмельников. 

Артем Хмельников розповів і про конфлітки, які пов'язані із призначеннями голів дільничних виборчих комісії. 

"На жаль, це пов'язано з тим, що у нас утворилась певна коаліція до якої увійшли "Слуги народу" та партія "Голос". "Голос", у дев'яти міських і восьми районних комісіях, підтримує "Слуг народу". У такій коаліції вони у незаконний спосіб ухвалюють багато рішень. Ми будемо все це оскаржувати", – заявив кандидат "ЄС". 

 

 

Попередній матеріал
Другий етап дебатів між Трампом та Байденом не відбудеться 15 жовтня – причини
Наступний матеріал
Спалах коронавірусу: у Чехії стрімко зросла кількість нових випадків COVID-19
Loading...

До охорони правопорядку на виборах залучать курсантів Нацгвардії – рішення уряду

"Не про майбутнє, а про те, як купують за гречку": Гопко розкритикувала партію "За майбутнє"

Апокаліпсис чи світле майбутнє: що оберуть українці на місцевих виборах-2020 – "Час Ч"

У ГМ "Опора" розповіли, як правильно заповнювати бюлетень на місцевих виборах

У міського голови Умані діагностували COVID-19 – що відомо

У Києві заблокували російську ботоферму, що розповсюджувала фейки про місцеві вибори – подробиці