Роман Сущенко
Роман Сущенко 5 канал

Сущенко повідомив спостерігачів ОБСЄ про порушення виборчого процесу у Черкасах

Читайте по-русски
За його словами, спостерігачі зафіксували факт незаконних дій голови ТВК Черкас

Лідер списку до Черкаської обласної ради від "Європейської Солідарності" Роман Сущенко зустрівся зі спостерігачами місії Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ та поінформував їх про порушення виборчого процесу. Про це він повідомив у Facebook.

"Зустрівся із спостерігачами БДІПЛ (спостережної місії ОБСЄ за місцевими виборами 2020 в Україні) Тайрусом Камероном та Йохеном Міхаелем Рінком. Спостерігачів цікавив хід виборчої кампанії в Україні, прояви "чорного піару", спроби підкупу виборців, оцінка нових політичних проектів в Україні, протидія кандидатам "Європейської Солідарності" з боку місцевої та центральної влади, корупційні дії тощо", – пише Сущенко.

Роман Сущенко і спостерігачі ОБСЄ
Роман Сущенко і спостерігачі ОБСЄeurosolidarity.org

"Відверто та прямо розповів про випадки та спроби перешкодити холу агітаційної кампанії. Зокрема, про псування білбордів та агітаційних конструкцій невідомими особами, спроби фіскальних та наглядових органів затримати транзакції коштів, передбачених законодавством для передвиборчої агітації", – зазначає Роман Сущенко.

За його словами, спостерігачі зафіксували факт незаконних дій голови ТВК зареєструвати кандидата у мери Черкас від "Європейської Солідарності" та ухилення правоохоронців від внесення заяви щодо скоєння цього злочину в Єдиний реєстр.

"Поінформував ОБСЄ про хід розгляду цієї справи у Черкаському суді. Крім того, розповів про корупційні дії місцевої влади у місті Кам’янка та небажання правоохоронців розслідувати ці випадки", – зауважує Сущенко.

Він також надав інформацію БДІПЛ щодо усієї картини правопорушень на місцевих виборах, які зафіксувала "Європейська Солідарність" на Черкащині.

"Європейська Солідарність" за чесні вибори, за чесну конкуренцію політичних ідей, відкритість та прозорість, за європейські стандарти та цінності", – наголошує Сущенко.

Попередній матеріал
У Прилуках місцеві організували фейкову "міськраду" і обіцяли "розформувати" органи місцевого самоврядування
Наступний матеріал
В унісон з кумом Путіна: нардеп-"слуга" заявив про необхідність Україні закупати російську вакцину від COVID-19
Loading...

Борди партії "Євросолідарність" зі світлиною колишнього політв'язня Сущенка зіпсували невідомі на Черкащині

"Відчув, як стікає струмочок холодного поту": Сущенко розповів, як його намагалися вербувати у в'язниці РФ

Три роки у лапах Кремля: Роман Сущенко у "Рандеву з Яніною Соколовою"

Сущенко повідомив, що поліція розглядає чотири версії побиття експолітв'язня Балуха

"Мурашки по шкірі" – у Києві відкрили виставку "Вільні", присвячену політв'язням Кремля

Піар, зрада і відсутність підтримки: що звільнені рік тому політв'язні кажуть про обмін полонених