Міхеіл Саакашвілі
Міхеіл Саакашвілі 5 канал

"Неочікувано": Саакашвілі розповів, чиєю ідею було призначити його на посаду голови комітету реформ

Читайте по-русски
Політик також вважає, що в Офісі президента працюють "дуже відкриті люди, тому що вони нові"

Ідея призначити на посаду голови Виконавчого комітету реформ Міхеїла Саакашвілі належала саме президенту Володимиру Зеленському. І від початку розглядалася саме ця посада, а не віцепрем'єра. Про це сам Саакашвілі розповів в інтерв'ю програмі "Перехресний допит" на "24 каналі".

"Це абсолютно ідея Зеленського. Різні люди до цього схилялись. І були в мене зустрічі з головою Офісу президента Єрмаком, якого я знаю приблизно 25 років, чи з Богданом, якого я знаю з часів "Нашої України", де він був серед активістів. У мене була можливість також познайомитися з іншими членами команди. Вони дуже відкриті, тому що вони нові люди. Я вже не новий в українській історії, тому спочатку у мене була співпраця зі спілкою Національного руху України ще на початку 90-х, тобто я ветеран", – заявив Міхеіл Саакашвілі.

І додав: "Від початку в Офісі президента була ідея пропонувати саме її, а не віцепрем'єра. Коли ж вони запропонували віцепрем'єра, то потім побачили, як їм чинили спротив. Ті, що за статус-кво, які присутні у майже кожній фракції в парламенті, взагалі чинять спротив будь-якій зміні. Вони якраз відкрили вогонь першими. У мене було враження, що це було неочікувано і для президента".

Нагадаємо, Зеленський призначив колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ 7 травня. Раніше ж обговорювали пропозицію щодо посади у Кабінеті міністрів – віце-прем'єра з реформ. Але для цього серед монобільшості забракло підтримки. Призначення Саакашвілі у Нацраду реформ розкритикували в опозиційних фракціях українського парламенту. Грузія ж відкликала для консультацій свого посла у Києві. Грузинські суди раніше винесли кілька рішень, якими Саакашвілі засудили до тюремного ув'язнення.

Попередній матеріал
Свята Меса з храму Св. Олександра РКЦ за припинення пандемії коронавірусу
Наступний матеріал
Призначення Саакашвілі "кидає тінь" на двостороннє співробітництво – спікер парламенту Грузії
Loading...

Відносини між Грузією та Україною не опиняться під питанням через окремих політиків – Гахарія

"Великий реформатор": Саакашвілі хоче кабінет в Офісі президента

Призначення Саакашвілі: Грузія відкликає свого посла з Києва

Є питання до президента: депутати відреагували на призначення Саакашвілі

Для Саакашвілі знайшли нову посаду – Арахамія

"По віцепрем'єру в ОПУ дали відбій": журналіст припустив, яку посаду готують для Саакашвілі