Петро Порошенко в Брюсселі
Петро Порошенко в Брюсселі eurosolidarity.org

Не можна допустити "детоксикацію" Путіна, він має нести відповідальність – Порошенко в Брюсселі

  Читайте по-русски
  П'ятий президент закликав протидіяти тому, щоб російський лідер знову став "рукопотискаємим"

  Повернення Росії до Парламентської асамблеї Ради Європи відбулося, серед іншого, через бездіяльність українських дипломатів. Про це заявив п'ятий президент України Петро Порошенко 27 січня у Брюсселі, передає прес-служба "Європейської солідарності".

  "Ви пам'ятаєте про де-факто поразку України в ПАРЄ. Де фактично повернули Росію при бездіяльності окремих українців – у тому числі й з Міністерства закордонних справ. І на сьогодні нам доводиться воювати за те, щоб не визнати мандату Росії. Для того, щоб вона несла відповідальність. Бо не може бути так, коли Росія є країною-агресором – і Рада Європи робить кроки, нібито нічого не трапилось", – наголосив Порошенко.

  І додав: "Ми не можемо допустити "детоксикацію" Путіна – коли Путін повертатиметься в нормальне життя, стане "рукопотискаємим". Ми точно будемо робити все для того, щоб мотивувати Путіна припинити агресію проти нашої держави, щоб мотивувати Путіна відновити суверенітет і понести відповідну відповідальність за цю агресію".

  Порошенко також наголосив, що не можна допустити, аби "за розмовами про євроінтеграцію саботувався процес цих реформ".

  "Ми будемо боротися за те, щоб європейський, євроінтеграційний, євроатлантичний трек був збережений. Бо інколи, на жаль, під час розмов, що всі нібито підтримують європейську інтеграцію, нічогісінько в цьому напрямі не робиться", – зауважив Порошенко.

  Нагадаємо, напередодні політик зустрівся з депутатами Групи дружби України в Європарламенті.

  Попередній матеріал
  Рябошапка повернув попередній склад прокурорів у "справах Майдану"
  Наступний матеріал
  Грип в Україні: на карантин закрили школи у 8 областях
  Loading...