Політичний консультант Ірина Сєрова
Політичний консультант Ірина Сєрова 5 канал

Назад у минуле: що може бути, якщо до влади повернуться "реваншисти" – Сєрова

Читайте по-русски
Жодна влада, яка б не була після виборів, і жоден правоохоронець не дозволили б Януковичу вільно повернутися в Україну, вважає експерт

В ефірі "5 каналу" політичний консультант Ірина Сєрова спрогнозувала, яким у теорії могло б бути життя в Україні, якби раптом повернулися Янукович, Азаров і прийшли б до влади "реваншисти".

"Це буде, як п'ять років тому. Почнуться знову політичні репресії, "віджим" бізнесу, ми пам'ятаємо, як усе було при Януковичі", – сказала експерт.

Вона додала: "Розумієте, після кожної революції ми маємо очікувати певний "реваншизм" тих чи інших сил, які прямо чи опосередковано програли і відповідно, для мене нічого дивного нема, що вони зараз активізувалися і хочуть – хтось повернутися, а хтось дистанційно впливати на життя українців".

При цьому, на думку експерта, Януковучу і його соратникам було б тяжко повернутися в Україну.

"Я думаю, що жодна влада, яка б не була після виборів, і жоден правоохоронець не візьме на себе відповідальності, щоб так вільно впустити "бригаду" Януковича назад. Бо Українці вже знають, що таке Майдан і знають, як захищати свої права, в тому числі зі зброєю в руках. Тому я не думаю, що просто так це вийде... Тобто (навіть – ред.) проросійськість ця вже дуже токсична і суспільство реагує на це. І буде реагувати ще болісніше, бо з одного боку ми маємо хлопців, які віддають своє життя на передовій на фронті, ми маємо десятки тисяч загиблих людей – і тут на білому коні приїжджає Янукович? Ну це ж фантастика".   

Що Сєрова розповіла про інтерв'ю Ігоря Коломойського BBC, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Перші покарання облгазів: Нацкомісія ухвалила рішення після перевірки
Наступний матеріал
Меморіалу Небесної Сотні може не бути: частина родичів загиблих виступила проти його зведення
Loading...