Порошенко і моряки
Порошенко і моряки 5 канал

Навчили сусідів кричати "Слава Україні": як пройшла емоційна зустріч звільнених моряків і Порошенка

Читайте по-русски
Під час спілкування військовослужбовці розповіли про своє перебування в російських в'язницях

Зі звільненими українськими моряками зустрівся п'ятий президент України. Петро Порошенко провідав їх у військовому госпіталі, де колишні військовополонені нині проходять обстеження. На зустрічі також були присутні народні депутати від "Європейської солідарності" Ахтем Чийгоз та Ірина Геращенко.

Під час спілкування військовослужбовці розповіли про своє перебування в російських в'язницях. Сміялися, що навчили половину Лефортова вітатися словами "Слава Україні!", а сусідні камери вже потихеньку підспівували Гімн України.

Порошенко, зі свого боку, пообіцяв морякам, що буде звертатися до керівництва Військово-морських сил і Генерального штабу щодо питання поновлення звільнених з російського полону на службі.

"Буду звертатися до керівництва ВМС та ГШ, щоб ви не просто служили, а щоб ви чітко розповідали, через що ви пройшли. І щоб на вашому прикладі покоління військових моряків навчалися", – зазначив п'ятий президент.

Також нагадав, що західні держави свого часу ухвалили "азовський пакет" санкцій, до якого потрапили всі, хто віддавав накази, санкціонував, вів незаконні слідчі дії, приймав судові рішення щодо арешту моряків.

"Сьогодні особисто потиснув руку кожному. І навіть отримав запрошення на весілля до Андрія Ейдера. Для всієї України ви назавжди залишитеся легендами і прикладом незламного духу українського воїна", – написав за підсумками зустрічі Петро Порошенко у Facebook.

Дивіться також: Довгоочікуване повернення: хроніка кроків України у звільненні полонених моряків

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": у студії Сидорович, Синютка, Камельчук та Устінова – трансляція
Наступний матеріал
Зрада товариша, "підстави" тюремників і брак рідної мови: що Сущенко розповів про ув'язнення
Loading...