Депутати 'Європейської Солідарності' відновили державний прапор над пам’ятним знаком Сергію Нігояну
Депутати 'Європейської Солідарності' відновили державний прапор над пам’ятним знаком Сергію Нігояну 5 канал

Народні депутати "ЄС" відновили український прапор над пам’ятним знаком Сергію Нігояну

  Читайте по-русски
  Лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко заявив, що він разом з народними депутатами фракції захищатиме Тетяну Чорновол

  Народні депутати з фракції "Європейська солідарність" відновили український прапор над пам'ятним знаком Сергію Нігояну, який був вбитий на вулиці Грушевського 22 січня 2014 року. Минулої ночі прапор з меморіального знаку зник. 

  "Синьо-жовтий державний український прапор з місця загибелі Нігояна. Ми вирішили помістити його на місце, тому що для всіх майданівців це є дуже особливий момент. Сергій був першим загиблим на Майдані, це було в січні. І в контексті тих справ, які зараз порушують проти майданівців і розказують, що до 18 лютого взагалі ніхто не загинув. Убивства почалися набагато раніше, і ми маємо пам'ятати кожного, хто став Героєм Небесної Сотні. Тому що саме їхня жертва дала нам шанс на нашу державу. Сьогодні особливо важливо відкараскатися від усіх тих, хто намагається його переписати, десакралізувати. Важливо пам'ятати їх, і нам важливо розуміти – наскільки величезна ціна була заплачена за те, щоб у нас був шанс у цьому житті", – сказала Софія Федина. 

  Лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко заявив, що він разом з народними депутатами фракції захищатиме Тетяну Чорновол. 

  "У 13-14 роках на Революцію Гідності повстала вся Україна, повстала проти спроб влади Януковича розвернути нас у бік Росії. І повстала проти того, щоб позбавити Україну європейського майбутнього. Ми не дамо цим процесам реалізовуватися. Тому ми будемо захищати Таню Чорновол, будемо вимагати негайного звільнення адвокатів Януковича, адвокатів Єфремова, людей з конфліктом інтересів, які сьогодні зацікавлені лише в одному – покласти Україну під Росію. Ми будемо захищати Україну так, як захищають нашу державу бійці на фронті, так, як захищають наших людей медики", – розповів Петро Порошенко.

  Також п'ятий президент наголосив: "Всім очевидно, що "парашутисти" Януковича, які зараз чинною владою десантовані в керівництво правоохоронних і судових органів, прийшли туди для того, аби вичистити навіть пам'ять про Революцію Гідності. Атакувати учасників Революції Гідності. Коли ми проходили парламентські вибори, ми говорили про те, що будемо парламентським спецназом. Виявляється, що на сьогодні ми саме цю функцію маємо виконувати, захищаючи державу. І ми точно переможемо, я не маю в цьому жодного сумніву".

  "Очевидно, це подальша спроба переписати історію Майдану. Кілька днів тому парламентська більшість ухвалила новий бюджет, який передбачає майже на половину скорочення витрат на культуру, і серед зрізаних статей зокрема і статті, пов'язані із створенням музею Революції Гідності. Ми зараз бачимо, що опиняємося знову в ситуації, коли держава фактично усувається від процесів збереження пам'яті про Майдан. Ми маємо бути до того готовими. Ми маємо брати на себе відповідальність за те, щоб зберігати цю пам'ять, – і ми це зробимо", – сказав Володимир В’ятрович. 

  Нагадаємо, Тетяну Чорновол підозрюють у підпалі офісу Партії регіонів у лютому 2014 року. Тоді у вогні загинула людина. Ексдепутатку викликали на допит до ДБР. Вона свідчити відмовилася, посилаючись на статтю Конституції.

  Попередній матеріал
  У Китаї відреагували на скандал довкола "коронавірусу з Уханської лабораторії"
  Наступний матеріал
  Марина Порошенко передала в Київський військовий госпіталь захисні костюми для лікарів та великодні паски
  Loading...

  Коментар Петра Порошенка щодо позачергового засідання Верховної Ради

  Компанія Порошенка передає в лікарні захисні костюми, окуляри та обладнання для боротьби з коронавірусом

  Atlantic Council: політичні переслідування Порошенка та активістів Майдану руйнують міжнародну репутацію Зеленського

  Порошенко під Печерським судом: Ми не дамо владі скористатися епідемією, щоб потайки затиснути опозицію

  Робіть уже щось, щоб ваша річниця не скидалася на роковини – Порошенко до чинної влади

  "ДБР бреше": Порошенко нагадав про перебіг подій на Майдані 18 лютого 2014 року