Акція під Печерським судом
Акція під Печерським судом eurosolidarity.org

Нардепи, ветерани й активісти: справа Чорновол – це репресії проти Майдану та європейської України

  Читайте по-русски
  Під стінами Печерського суду зібралися чинні депутати, громадські діячі, активісти та ветерани війни проти російських окупантів

  Під стінами Печерського суду, де обирають запобіжний захід активістці Революції Гідності та колишній депутатці Тетяні Чорновол, зібралися чинні народні депутати, політики та громадські діячі. Вони заявили, що відбувається відверта атака на учасників Майдану, яка свідчить про посилення проросійських реваншистів в оточенні президента Зеленського.

  "Генпрокурор Венедіктова намагається ініціювати скасування закону про амністію майданівців, зараз почалося переслідування Тетяни Чорновол. Вчора я особисто отримав вісточку від ДБР, чи "Державного бюро репресій", мене викликають на допит у справі організації міжнародного форуму, присвяченому Голодомору 2 роки тому. Ми бачимо, що репресії не зупиняються. Ми бачимо, що зараз головним об'єктом цих репресій є опозиційна сила "Європейська солідарність". Те, що зараз відбувається, це реванш Антимайдану", – застеріг народний депутат Володимир В'ятрович.

  "Це – намагання переписати історію Майдану і національно-визвольної боротьби. Це намагання сценаристів із Кремля, і сьогодні їхніми інструментами, на жаль, стали українські правоохоронні органи і українська влада на чолі з президентом. Вони намагаються показати Майдан як переворот. Це не окремий епізод, це загальна, масштабна атака, інформаційно-диверсійна операція проти Майдану і проти України. Тому тут ми захищаємо не тільки Тетяну Чорновол, ми захищаємо і весь Майдан і всі українські сили. Хочу сказати і Зеленському, генпрокурорці і ДБР: ми не злякались Януковича і не злякаємося Зеленського", – наголосив нардеп Андрій Парубій.

  "Кожного дня, як ми залишаємося байдужими, кожного дня, як ми думаємо, що мене це не стосується і тому я не буду протестувати, підтримувати – ті люди, які промовчать, опиняються наступними у черзі на репресії. Сьогодні під прикриттям карантину намагаються затягнути вузол проти тих, хто не боїться говорити правду. Саме ті, хто не мовчать, є найбільшою небезпекою для теперішньої влади", – наголосила народна депутатка Софія Федина.

  Підтримати Тетяну Чорновол під стінами Печерського суду прийшли і ветерани війни проти російських окупантів, активісти ГО "Справа Громад".

  "Вже не вперше ми допомагаємо в юридичному захисті, як це було з Дмитром Марченком, так буде зараз і з Тетяною Чорновол. "Справа Громад" перераховує 135 тис. грн для юридичного захисту Тетяни Чорновол. У нас можуть бути розбіжності чи дискусії, але "Справа Громад" завжди буде захищати своїх – тих, хто відстоює принципи руху України до Європейського Союзу, НАТО, хто за проукраїнську Україну. І ми завжди будемо захищати таких людей і намагатися їм допомагати", – запевнив ветеран АТО Олександр Погребиський.

  "Москва в 2014 році не змогла взяти Україну і тепер руками своїх слуг, проплачених посіпак, намагається взяти Україну зсередини і вдарити у спину. Ці кримінальні справи – не проти Чорновол, В'ятровича чи будь-кого іншого, ці справи – проти всієї України і тих, хто з 2014 року не встав на коліна і продовжує свою боротьбу за свій дім, майбутнє дітей і Україну", – застеріг ветеран, блогер і громадський активіст Олексій Петров.

  "Я не відчуваю себе жертвою. Я навпаки відчуваю себе переможцем, тому що за Майдан мене вже один раз прирекли до вищої міри покарання, мене страчували під час Майдану на Бориспільській трасі. Але Бог дав мені можливість вижити, і ще 6 років працювати і досягти вагомих результатів для своєї держави, зокрема це і конфіскація $1,5 млрд Януковича. Я не хвилююся. Родина сприймає це мужньо. У нас надзвичайно агресивний сусід, найненаситніший в світі, і завдяки цьому Україна дуже часто стоїть на грані. Завжди, коли вона стоїть на грані, я стою на першій лінії фронту", – наголосила сама Тетяна Чорновол.

  Нагадаємо, наразі Печерський суд обирає запобіжний захід ексдепутатці Тетяні Чорновол.

  Попередній матеріал
  На Донбасі розпочався черговий етап звільнення утримуваних – із ОРДЛО повертаються 19 громадян
  Наступний матеріал
  Щонайменше 688 моряків французького авіаносця захворіли на коронавірус
  Loading...
  Печерський суд обирає запобіжний захід ексдепутатці Тетяні Чорновол

  Печерський суд обирає запобіжний захід ексдепутатці Тетяні Чорновол

  Порошенко під Печерським судом: Ми не дамо владі скористатися епідемією, щоб потайки затиснути опозицію

  Порошенко під Печерським судом: Ми не дамо владі скористатися епідемією, щоб потайки затиснути опозицію

  "Рішення суду може бути геть іншим, не домашній арешт": Чорновол про запобіжний захід

  "Рішення суду може бути геть іншим, не домашній арешт": Чорновол про запобіжний захід

  Печерський суд почав обирати запобіжний захід Чорновол

  Печерський суд почав обирати запобіжний захід Чорновол

  Тетяні Чорновол обиратиме запобіжний захід одіозний суддя Вовк

  Тетяні Чорновол обиратиме запобіжний захід одіозний суддя Вовк

  Ексдепутатка Тетяна Чорновол прийшла на допит до ДБР

  Ексдепутатка Тетяна Чорновол прийшла на допит до ДБР