Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Нардепи у першому читанні підтримали законопроєкт щодо надання статусу УБД добровольцям

Читайте по-русски
Законопроєкт передбачає визнання учасником бойових дій усіх, хто брав участь у російсько-українській війні не менше, ніж 30 календарних днів

Народні депутати підтримали у першому читанні законопроєкт щодо надання статусу учасника бойових дій добровольцям. Йдеться про тих захисників, які не увійшли до складу ЗСУ, МВС або Національної гвардії. Документ підтримав 321 парламентарій, інформує "5 канал".

Нардепи також схвалили скорочену процедуру підготовки документа до другого читання. Законопроєкт передбачає визнання учасником бойових дій усіх, хто брав участь у російсько-українській війні не менше, ніж 30 календарних днів.

Водночас документ не надає статусу учасника бойових дій волонтерам. Дія документа не поширюється й на працівників підприємств, установ, організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в АТО.

Чому посварилися народні депутати "Слуги народу" і "ЄС", дивіться у включенні журналіста "5 каналу" Лесі Головатої:

Як повідомляв 5.UA, під час візиту Зеленського на Луганщину один із добровольців запитав, чи зустрінеться Володимир Зеленський із ветеранами, щоб обговорити акції. На це президент відповів, що приїхав обговорити заплановане розведення, а не акції. Між співрозмовниками виникла суперечка, у якій Зеленський наголосив: "Ти мені взагалі ніяк не можеш ультиматуми озвучувати".

Опонентом президента виявився ветеран АТО і голова Миколаївського Нацкорпусу Денис Янтар. За словами добровольця, Зеленський уже поза камерами повернувся і просив прибрати зброю.

Як згодом прокоментував сам Зеленський, про озброєних людей йому повідомили місцеві і тому він вирішив дізнатися, хто вони. Саму суперечку назвав "емоційною розмовою", а про суть конфлікту промовчав.

Попередній матеріал
Вибух на заводі в Дніпрі: поліція вже відкрила кримінальне провадження – подробиці
Наступний матеріал
Здатен виробляти струм із сонячної енергії: Tesla створила новий дах для будинків
Loading...