Верховна Рада
Верховна Рада "5 канал" / Леся Головата

Нардепи спростили процес видачі паспортів для мешканців зони ООС і переселенців – деталі

  Читайте по-русски
  Прийнятий закон спрямований на врегулювання питань оформлення документів

  Закон, що передбачає спрощення процедури отримання паспортів особами, які мешкають у зоні проведення ООС (колишньої АТО), або виїхали з неї, ухвалили народні депутати України. Про таке повідомив "Укрінформ".

  Законопроєкт "Про внесення зміни до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (щодо особливостей оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України)" прийнято 348 голосами.

  "Проблема полягає в тому, що незважаючи на ситуацію, яка склалася у зв'язку з проведенням АТО, а зараз ООС, на території Донецької та Луганської областей життя людей триває і, відповідно, є потреба документування громадян документами, що підтверджують особу і громадянство України... Закон фактично визначає спрощення процедури отримання цих документів (паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон – ред.)", – наголосив голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець.

  За його словами, прийнятий закон спрямований на врегулювання питань оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, громадянам, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції або переселилися з неї під час її проведення.

  Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що переселенці з Донбасу мають брати участь у перемовах Тристоронньої контактної групи.

  Попередній матеріал
  У Києві стартував саміт глав урядів держав-членів ГУАМ
  Наступний матеріал
  Нацполіція затримала і оголошує підозру фігурантам справи про вбивство Шеремета – Аваков
  Loading...

  Зеленський вважає, що до перемовин у ТКГ слід долучити переселенців з Донбасу

  Родина пасічників, виїхавши з Криму, побудувала незвичну лазню на Черкащині – сюжет

  Заступниця голови ОП звинуватила ветеранів АТО в тому, що вони почали війну – реакція "ЄС"

  "Чогось іншого і не очікували": Тука розповів, як приступало до справ у МінТОТ нове керівництво

  У Мінсоцполітики назвали кількість внутрішньо переміщених осіб

  Кабмін збільшить виплати окремим категоріям переселенців – кому саме