Мамоян
Мамоян соцмережі

Нардеп ОПЗЖ Мамоян задекларував два Land Cruiser по $700 і квартири в новому ЖК дешевше за ціну забудовника – ЗМІ

Читайте по-русски
Кожна з квартир коштувала нардепу 500 тис. грн

Депутат "Опозиційної платформи – За життя" Суто Мамоян у 2019 році став власником низки елітних квартир та автомобілів, вказавши в декларації, що вони вартували значно дешевше за ринкові ціни. Про це вказано в декларації парламентаря за 2019 рік, яку оприлюднили на сайті НАЗК.

Мамоян серед придбань минулого року задекларував дві квартири в Києві – площею 124,7 та 125,1 кв м. Згідно з документом, кожна з квартир коштувала нардепу 500 тис. грн (тобто на момент придбання – майже $19 тис.).

При тому, що ринкова вартість квартир такого метражу в Києві в цьому комплексі у 2019 році, за даними експертки з продажу нерухомості Варвари Бочай, стартувала від 1,2 тисячі доларів за квадратний метр. За її словами, придбати таку нерухомість за ціною, яка вказана в декларації Мамояна, було б нереально, бо вона "значно занижена".

Декларація
ДеклараціяFacebook / Радіо Свобода

Отже, ціна кожної з двох квартир, вказаних у декларації депутата Мамояна, занижена майже у 8 разів. Адже квартири з таким метражем і в цьому комплексі станом на червень 2019-го продавались за майже 4 мільйони гривень.

Крім того, минулого року Суто Мамоян придбав три нові автомобілі: Mercedes Benz G63 2018 року випуску за 3,9 млн грн і два автомобілі Toyota Land Cruiser 2017 і 2018 років. Згідно з декларацією, кожен із них обійшовся нардепу в 20 тис. грн – майже $770 на дату придбання.

Найдешевші Land Cruiser – автомобілі з дуже серйозними пошкодженнями, зокрема після пожежі – коштують щонайменше 500 тис. грн. Аналогічні автомобілі на ходу – від 1,5 млн грн.

Нагадаємо, згідно з даними декларацій, середньостатистичний депутат має у власності дві квартири, один будинок, земельну ділянку та гараж.

 

 

 

 

 
 
Попередній матеріал
Реальна кількість інфікованих COVID-19 в Україні може бути втричі більша – Ляшко назвав основні побоювання
Наступний матеріал
Україна встановила новий рекорд з експорту зернових
Loading...