Кайлі Дженнер

Дорого-багато: як живе дівчина, яка переконала всіх, що вона наймолодша мільярдерка у світі

kyliejenner / Instagram

За рік вона витратила понад 100 мільйонів доларів

22-річна Кайлі Дженнер, яка ще донедавна вважалася наймолодшою мільярдеркою у світі, яка сама заробила свої статки, за останній рік витратила понад 100 мільйонів доларів на приватні літаки і дорогу нерухомість. Подробиці її розкішного життя розкрили в Page Six.

У лютому, коли Дженнер святкувала другий день народження своєї дочки Стормі, вона придбала приватний літак Global Express Jet вартістю від 50 до 70 мільйонів доларів. Тоді вона також облаштувала цілий тематичний парк розваг із надувними замками та величезною надувною гіркою у формі голови Стормі.

За 36,5 мільйона доларів знаменитість купила маєток в Холмбі-Хіллз, Каліфорнія, а також ділянку землі поруч зі своїм будинком в Хідден-Хілс за 15 мільйонів доларів. Там вона планує звести ще один будинок, дизайном якого займеться відомий архітектор Річард Ландрі. Мільйонерка також заплатила 3,25 мільйона доларів за земельну ділянку в ексклюзивному клубі Медісон в Палм-Спрінгс поруч з порожньою ділянкою своєї матері Кріс Дженнер і найняла ще одного модного архітектора, щоб звести там будинок з нуля.

Відомо, що Кайлі Дженнер любить робити дорогі подарунки друзям і родичам. Наприклад, своїй матері вона подарувала прикрашену діамантами сумку Hermes Birkin. Окрім того, кілька мільйонів доларів підприємиця пожертвувала у фонди порятунку австралійських лісів, захисту жінок та протидії коронавірусу.

В цілому, за оцінками видання, за рік ексмільярдерка Дженнер витратила 130 мільйонів доларів.

Свої статки колишня модель заробила завдяки власній косметичній компанії. 29 травня Forbes відняв у Кайлі Дженнер, молодшої сестри Кім Кардаш’ян, статус наймолодшої мільярдерки в світі. Її звинуватили в тому, що вона підробила податкові декларації і брехала про доходи своєї компанії заради збереження титулу. За інформацією Forbes, зараз дохід Дженнер становить не мільярд доларів, а трохи менше ніж 900 мільйонів доларів, при чому 340 мільйонів з них Дженнер отримала після продажу половини своєї компанії Coty, яка виявилася надто переоціненою.ПРОКОМЕНТУЙТЕ